WILD HEARTS için son içerik güncellemesi

EA Originals ve KOEI TECMO imzalı avcılık oyunu WILD HEARTS için son içerik güncellemesi yayınlandı.

WILD HEARTS için son içerik güncellemesi
Editör: Hakan AMAN
25 Mayıs 2023 - 15:59
Yeni bir Kemono tipi olan Alpha Sapscourge, burnundan saçtığı bitki özleri ve polenlerle avcılara karşı koyacak ve bu Kemono’yu yendiğinizde, geride bıraktığı malzemelerle yeni silahlar, yeni bir zırh seti ve özel bir aksesuar elde edebileceksiniz. Ana görevi tamamladıktan sonra da yeni Alpha Amber Rouge yan görevlerini açma şansına erişeceksiniz.

Bu güncelleme aynı zamanda Trial görevlerini de beraberinde getiriyor. Daha önceden ayarlanmış zırh setleri ile Kemono’lara karşı gelmeye çalıştığınız bu görevlerin sonunda çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Ayrıca yeni Limit Break sistemi ile silah ve zırhları daha da ileri bir noktaya kadar geliştirebiliyorsunuz.

Alpha Sapscourge, Yeni Silahlar, Zırh Seti, Süsleme, Yeni Deneme Görevleri, Limit Aşmanın Yeni Yolları

Ağaçlar ve çiçekler açıyor, tepelerde kuşlar cıvıl cıvıl, baharın eşsiz kokusu havada! Alerji mevsimine sağlam bir şekilde girdik. Ya da bekleyin… bugün yayına giren Mayıs içerik güncellememizde her yere özsu ve polen saçan yeni Alpha Sapscourge olabilir. Her iki durumda da, hapşırma krizinden sonra hepimiz Sürpriz Saldırı bonuslarımızı kaybediyoruz.

Yeni Alpha Sapscourge varyantı, tamamı Alpha Sapscourge malzemelerinden yapılmış yeni silahlar, bir zırh seti ve gizemli Tsukumo'dan sonra modellenen yeni bir küpe süsüyle Harugasumi Way'e geliyor. Bu ayın içerik güncellemesi ayrıca çok sayıda görev ekliyor. Tamamen yeni Deneme görevlerinden belirli Uçucu Kemono'yu hedefleyen avlara.

Limit Break sisteminin sınırları aşıldı! Silahlar ve zırhlar artık sırasıyla Nitelik güçlerine ve Dayanıklılıklarına sahip olabilir. Doğal Beceriler de değiştirilebilir veya eklenebilir.

Yeni Kemono Varyantı - Alpha Sapscourge

Azuma'da olağanüstü bir canlılıkla övünen ve istediği zaman komuta ettiği göksel iplikle dolup taşan bir Kemono'ya sık sık rastlanmıştır. Böyle bir canavarı başarıyla avlayarak, yeni silahlar ve zırhlar yapmak için kesinlikle birinci sınıf malzemeler elde edebilirsiniz.

Ana hikaye görevini tamamladıktan sonra, "Alpha Amber Rogue" adlı yeni bir Yan Hikayeler görevinde Sapscourge'u göndermekle görevlendirileceksiniz.

Yeni Görevler - Deneme Görevleri, Yeni Uçucu Kemono Görevleri

Yeni bir Deneme görevindeyken, avcıların önceden tanımlanmış zırh, beceriler ve silahlarla donatılmış Kemono'yu almaları gerekecek. Ne kadar çabuk zafere ulaşabileceğinizi görmek için bu sade kısıtlamalar içinde bir avcı olarak becerilerinizi test edin.

Deneme görevleri herhangi bir ekipmana sahip olmanızı gerektirmez, bu da onları yeni ekipmana altın ve malzeme yatırımı yapmadan önce daha az aşina olduğunuz yapıları denemek için harika fırsatlar haline getirir. Bir Deneme Avını başarıyla tamamlamanın ödülleri, hedefinizi ne kadar hızlı bastırırsanız o kadar artar.

Deneme Görevleri Bölüm 4 ve 5'e eklenecektir.

Belirli Uçucu Kemono içeren görevler de Bölüm 3'ten Yan Hikayelere eklendi. Bu görevlerin kilidini açmak için belirli koşulların karşılanması gerekir.

Molayı Sınırlandırmanın Yeni Yolları

Silahlar ve zırhlar artık Öznitelik güçlerini ve Dirençlerini Çekirdek Küreler kullanarak geliştirebilirler. Saldırı ve Savunma Sınırı Aşma'da olduğu gibi, bu tür geliştirmeleri gerçekleştirme sayısı ve sahip oldukları etkiler her ekipman için farklıdır.

Avcılar ayrıca bir silahın Doğal Becerilerini değiştirmek veya tamamlamak için Çekirdek Küreleri kullanabilecekler. Yeni becerilere, silahın türüne göre rastgele karar verilir. Silahın varsayılan İçsel Becerileri ve şu anda ekli becerileri seçimin dışında tutulur. Yeni beceriler alırken, ortaya çıkan becerilerin değeri zaten eklenmiş olan herhangi bir Doğal Beceriden biraz daha düşük olacaktır.

Silahlar ayrıca üçüncü bir Doğal Beceri için uygun olacaktır. Bu üçüncü yuvadaki herhangi bir beceri önemli ölçüde daha düşük olacaktır. Sonuç olarak, belirli bir seviyenin altında değerlere sahip beceriler veya başlangıç ​​değeri olmayan beceriler üçüncü sırayı işgal edemez.

Güvende kalın ve keskin avcılar kalın!

WILD HEARTS™ artık EA uygulaması, Steam ve Epic aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC'de* mevcuttur.