WhatsApp mobil-web neden çalışmıyor, mesaj yollanamıyor, çöktü mü? İşte WhatsApp tarafından yapılan resmi açıklama

Milyonlar bu gece WhatsApp uygulama tarafında yaşanan problem nedeniyle neler yaşandığını merak ediyor. Peki WhatsApp gerçekten çöktü mü, neden çalışmıyor, mesajlaşma yapılamıyor? WhatsApp resmi açıklama yaptı...

 WhatsApp mobil-web neden çalışmıyor, mesaj yollanamıyor, çöktü mü? İşte WhatsApp tarafından yapılan resmi açıklama
Editör: Hakan AMAN
29 Nisan 2022 - 02:07
Teknolojide son dakika gelişmesi WhatsApp uygulaması üzerinden milyonlarca insanın mesajlaşamaması haberi oldu. Peki WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp üzerinden neden mesaj gönderilmiyor? 28 Nisan Perşembe günü bitmeden bu sorular google aramalarında trend oldu. Sosyal medya üzerinden WhatsApp uygulamasına ne olduğunu öğrenmek isteyen kullanıcılar google üzerinden aramalar yaparak sorun hakkında detayları öğrenmek istedi. Peki yaşanan neydi? WhatsApp neden çalışmıyordu? İşte bu gece WhatsApp tarafında yaşananlar.

Her an milyonlarca insan tarafından aktif olarak kullanılan WhatsApp uygulaması bir anda çöktü. Uygulamaya erişilemiyor, WhatsApp Web uygulamasından mesajlaşma yapılamıyor. Gün içerisinde günün son saatlerinde yaşanan bu sorun bir anda tüm dünya gündeminde konuşulan konu oldu. Peki WhatsApp uygulaması neden çalışmıyor? WhatsApp ne zaman düzelecek? İşte WhatsApp üzerinde yaşanan sorun ve ayrıntıları...WhatsApp resmen çökt, mesaj atılamadı...

WhatsApp uygulamasına 28 Nisan akşamı saat 23:25 sıralarından itibaren erişim sorunu yaşanmaya başladı. Kullanıcılar mesaj göndermek ve almakta sorunla karşılaştıklarını ve WhatsApp WEB uygulamasının açılmadığını belirttiler. Saat 00:00 itibariyle hatanın giderilmeye başladığı gözlemlendi.

Dünya gündeminde bir anda ilk sıraya yerleşen uygulama devi WhatsApp yaşanan soruna dair resmi açıklamada bulundu. Söz konusu yaşanan soruna dair yapılan açıklamada, "Yapılan açıklama şu şekilde; "Şu anda WhatsApp kullanırken bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. İşlerin tekrar sorunsuz yürümesi için bunun farkındayız ve çalışıyoruz. Sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz ve bu arada sabrınız için teşekkür ederiz.

WhatsApp uygulaması sorunun çözüldüğüne dair, Ve geri döndük. Mutlu sohbetler!" ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum