Waves coin son yüzde 23 üzerinde sıçradı! Waves USDT fiyatı en yüksek seviyesinde

Waves coin son 24 saat içinde en fazla yükselen kriptolardan biri oldu. FED kararı sonrasında sert yükselişe geçen Waves en yüksek rakamına ulaştı.

Waves coin son yüzde 23 üzerinde sıçradı! Waves USDT fiyatı en yüksek seviyesinde
Editör: Hakan AMAN
04 Mayıs 2022 - 23:32
FED kararı ile hareketlenen kripto paralarda rekorlar geliyor. Waves coin yüzde 23 üzerinde sert yükselişle en yüksek seviyesi olan 15,14 Dolar üzerine çıktı. Waves coin son durumu haberimizde.

Kripto para piyasalarında FED açıklaması sonrası hareketlenme hızlı başladı. Bitcoin, Ethereum başta olmak üzere neredeyse tüm piyasa yeşile döndü. BTC yüzde 5 üzerinde değerlendi ve 40 Bin Dolar bandına iğne atmaya çalışıyor. Çok sayıda alt coin projesi sert yükseliş gösterdi. Bu kripto varlıklardan biri de Waves coin oldu. Waves coin son 24 saatte rekor bir yükselişle yüzde 23 üzerinde bir artış gösterdi.

Waves coin son 24 saatlik dilimde özellikle FED kararı sonrasında sert sıçrama gösteren kriptolara raasında listenin ilk sırasında yer aldı. 
  • Waves fiyatı 14,80 USD 
  • Waves son 24 saatlik işlem hacmi 865,541.726 USD
  • Waves son 24 saatte %23 üzerinde yükseliş gösterdi.
  • Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri 1.600.875.920 $
Waves coin son 24 saatlik grafiği

waves coin son 24 saatlik grafiği

Waves Coin nedir?

Waves, merkezi olmayan uygulamalar ( DApp'ler ) ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli kullanım durumlarını destekleyen çok amaçlı bir blok zinciri platformudur. Waves, erken blok zinciri platformlarını ve ürünlerini geliştirmek için yola çıktı. Waves'in sahibi ise Ukraynalı Alexander Ivanov olarak biliniyor.