Ünlü danışmanlık şirketi SHIB Doggy DAO'nun arkasındaki vakıfa danışmanlık yapacak

Shibarium beklentisi şu saatlerde yatırımcısı tarafından merakla beklenen açıklamalara odaklanmışken, geride bıraktığımız günde Web3 alanında Dünyaca uzman şirket SHIB Doggy DAO'nun arkasındaki vakfa danışmanlık yapacağını duyurdu.

Ünlü danışmanlık şirketi SHIB Doggy DAO'nun arkasındaki vakıfa danışmanlık yapacak
Editör: Hakan AMAN
15 Ağustos 2023 - 21:20 - Güncelleme: 15 Ağustos 2023 - 21:23
Milyonlarca Shiba Inu (SHIB) coin yatırımcısı, Shibarium açıklamaları için pür dikkat ekran başında merakla takipte. Diğer taraftan SHIB tarafında sert yükseliş beklentisi bulunuyor. Yatırımcısı tarafından merakla beklenen açıklamalar öncesinde geride bıraktığımız güne damga vuran bir haber topluluk tarafından paylaşıldı.

Web3 Uzmanı Şirket Danışmanlık yapacak!

Dünya genelinde Web3 alanında uzman bir şirket olarak bilinen Alpha Transform Holdings, onlarca yıllık kurumsal yönetişim, fintech ve medya deneyimini ve başarısını Shibarium blok zincirinin merkezi olmayan özerk organizasyonunun yürütme koluna getirecek.

Önde gelen dijital varlık danışmanlığı ve yatırım şirketi Alpha Transform Holdings (ATH) bugün, SHIB Doggy DAO'nun arkasındaki vakfa danışmanlık yapacağını duyurdu. Şu anda Shibarium blok zincirinde inşa edilen projeleri finanse eden Shiba Inu token sahipleri.

DAO tarafından alınan yönetişim kararlarını uygulamaktan ve DAO'nun varlıklarını elinde tutmaktan sorumlu kuruluş olarak SHIB Doggy DAO Vakfı, ATH ortakları ve sektör öncüleri Enzo Villani, Michael Terpin ve Seth Shapiro tarafından sağlanan onlarca yıllık uzmanlıktan yararlanacak. Disney, News Corp ve Nasdaq'tan daha önce Ethereum ve Tether dahil olmak üzere blockchain projelerine danışmanlık yapan deneyimli liderlerden oluşan bir ekip. 

“SHIB, inanılmaz gidişata devam ediyor. Shibarium şimdiden büyük bir ivme yakaladı. Alpha Transform Holdings CEO'su ve Baş Yatırım Sorumlusu, 21 milyondan fazla cüzdan ve Katman 2 blok zinciri test ağlarına yazılan 250.000'den fazla akıllı sözleşmeyle, eğlence, medya ve finans sektörlerinde bu canlı toplulukla ilişki kurmakla ilgilenecek birçok marka var. Enzo Villani.

Alpha Transform Holdings Genel Ortağı, "Shiba Inu, kripto para birimindeki en heyecan verici ve popüler tokenlerden biri oldu ve Shiba Inu Ekosistemi tam teşekküllü yönetişime geçerken hem Shibarium blok zincirinin hem de Doggy DAO'nun bu ivmeyi sürdürmesine yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz" dedi. 

Shytoshi olarak bilinen Shiba Inu Baş Geliştirici ise, "Artık Shibarium neredeyse tamamlandığına ve tüm yapımız dünyanın ayaklarının dibine yerleştirildiğine göre, Shiba küresel fenomeninin bu sonraki aşamasına rehberlik edecek daha iyi bir ortak isteyemezdik" dedi. Kusama. "Vakfımıza Shiba Inu Ekosisteminin geleceği için mümkün olan en iyi rotayı hızlı ve etkili bir şekilde belirlemede yardımcı olan Alpha Transform'u dört gözle bekliyoruz." dedi.