Unifi Protocol UNFI çok sert sıçradı, 31 Doları aşan UNFI aynı sertlikte düştü! UNFI coin nedir, nereden alınır?

Kripto piyasalarda Unifi Protocol UNFI hareketliliği yaşanıyor. 3 Dolar seviyelerinden bir anda 31 Dolar üzerine sıçrayan UNFI coin nedir, hangi borsalardan satın alınır merak ediliyor...

Unifi Protocol UNFI çok sert sıçradı, 31 Doları aşan UNFI aynı sertlikte düştü! UNFI coin nedir, nereden alınır?
Editör: Hakan AMAN
08 Haziran 2022 - 07:46 - Güncelleme: 08 Haziran 2022 - 07:48
Bu kripto para fiyatı bir anda 31 Dolar üzerine çıkarak herkesi şaşırttı. Son 24 saatte dikkat çeken kripto paralar arasında yer alan UNFI coin yatırımcılarını kısa süreli zengin etti. Güne sert  yükselerek giren Unifi Protocol (UNFI) coin 31 Doları aşarken, sert yükselişin hemen peşinden aynı sertlikle çakıldı. UNFI coin büyük ilgi çekerken merak edilen kriptolardan biri oldu. Peki UNFI coin neden bu kadar sert yükseldi? UNFİ coin 3 Dolar'dan 31' Dolara neden yükseldi?

Kripto para piyasalarında kayıplar sürerken, Unifi Protocol DAO (UNFI) şaşkınlığı yaşanıyor. Günün en yüksek sıçramasını yapan UNFI sert bir yükseliş gerçekleştirerek tüm dikkatleri üzerine çekti. UNFI coin son 24 saatte 3 Dolar seviyelerinden 31 Dolar seviyelerine sıçradı. Yaşanan sert fiyat yükselişin nedeni ise Unifi Protocol DAO’da büyük bir güncelleme için verilen onay olarak açıklanıyor. Onayın verilmesinin hemen peşinden gelen UNFI fiyat artışı yatırımcılarını adeta zengin etti. Yaşanan bu sert yükseliş ise kısa süreli oldu ve kısa bir sürede aynı sertlikle adeta çakıldı. 

Unifi Protokolü DAO (UNFI) Nedir?

Unifi Protocol DAO, merkezi olmayan finansa (DeFi) devrim niteliğinde bir yaklaşımdır. 2020'de başlatılan ağ, modern teknolojiyi finans dünyasına getirmeyi hedeflemiş durumda. Unifi Protocol DAO, blok zinciri teknolojisinin doğuştan gelen güvenlik ve ademi merkeziyetçi özelliklerini ve akıllı sözleşmelerin otomasyonunu kullanarak, kullanıcılara işletmeleri için DeFi çözümleri geliştirme olanağı sunarak yeni yatırımcıları bünyesine katmaya çalışıyor.

UNFI Fiyatı Canlı Veri

Unifi Protocol DAO bugünkü fiyatı ₺155,22 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺22.210.116.355 TRY. UNFI / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Unifi Protocol DAO son 24 saatte rekor bir yükseliş göstererek 31 Dolar üzerinde bir süre seyretti. Anlık CoinMarketCap sıralaması #463, piyasa değeri ₺674.484.039 TRY. 

UNFI Özellikleri ve Öne Çıkanlar

UNFI Çapraz Zincir Tanımı


Unifi Protokolü, basit ve düşük maliyetli çapraz zincir ticareti sağlayarak DeFi pazarlarını oluşturan ve birbirine bağlayan akıllı sözleşme tabanlı yapı taşlarından oluşan bir pakettir. Bu, hepsini mevcut token açısından zengin multi-milyon dolarlık Ethereum DeFi ekonomisine bağlamayı içerir.

UNFI son 24 saatlik grafiği

Sürdürülebilir Fayda

Unifi genişlemeye ve daha fazla blok zinciri topluluğu içermeye devam ediyor. Bu, sınırsız likidite çiftçiliği ve hatta Protokol üzerinde oluşturulabilecek ürün ve hizmet çeşitliliği yaratır.

UNFI Ödülleri

UNFI token sahipleri, yüksek teşvikli likidite ödülleri ve yönetişim stake ödülleri kazanabilirler. UNFI'yi stake etme ve likidite sağlama ödülleri, topluluğu Protokol ve UNFI'nin büyümesine katkıda bulunmaya teşvik eder.

tokenomik

Unifi, yerleşik verim çiftçiliğine izin veren ve yerel blok zinciri belirteç ödülleri sağlayarak oluşturulan sınırlamaları ortadan kaldıran belirteçli bir ödül sistemi sağlar. Unifi, çok zincirli ticaretin ve gelişmiş çok platformlu likidite çiftçiliğinin gücünü, Unifi'nin Küresel Yönetişim Simgesi olan UNFI simgesinde yakalar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum