Twitter hacklendi mi, çöktü mü? Twitter'da büyük sorun yaşanıyor...

Twitter bu akşam saatlerinde Dünya genelinde erişim sorunu nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyor. Twitter çöktü mü, hacker saldırısına mı uğradı bilinmiyor. Twitter ekranında hata kodu gelmeye devam ediyore.

Twitter hacklendi mi, çöktü mü? Twitter'da büyük sorun yaşanıyor...
Editör: Hakan AMAN
06 Mart 2023 - 20:22 - Güncelleme: 06 Mart 2023 - 20:53
Twiitter'a erişim sağlanamıyor! Twitter son zamanların en büyük kod hatası ile karşı karşıya kaldı. Twitter hacklendi mi, çöktü mü? Twitter ekibi açıklamada bulundu.

Dünya genelinde milyonlarca insan erişim sorunu yaşıyor. Twitter'a girilemiyor. Twitter'ın neden açılmadığı, neden hata kodu ekranı ile karşılaşıldığı merakla araştırılıyor.

Saat 20:50 itibariyle Türkiye girişleri normale dönmeye başlamıştır!

Twitter Dünya genelinde çöktü! Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Twitter hacklendi mi? Sorun, tüm Dünya genelinde olduğu gelen bilgiler arasında. Twitter uygulaması içindeki ve sitenin masaüstü sürümündeki sorunlarla 6 Mart Pazartesi günü saat 16.30 civarında başlamış gibi görünüyor.

Şu anda DownDetector web sitesinde raporlarda büyük bir artış görüldü .Twitter saldırıya mı uğradı, güncelleme nedeniyle çöktü mü henüz resmi açıklama yapılmadı.

Rekabet Kurumu'ndan Elon Musk'a Twitter cezası

Bilgisayar üzerinden veya mobil uygulama üzerinden Twitter'ı açmaya çalışırsanız şu mesajla karşılaşırsınız: "{"errors":[{"message":"Mevcut API planınız bu uç noktaya erişimi içermiyor, lütfen https://developer.twitter adresine bakın . Daha fazla bilgi için .com/en/docs/twitter-api","code":467}]}"


AÇIKLAMA AZ ÖNCE GELDİ

Erişim sağlanmaya başladığı 20:50 itibariyle Twitter tarafından açıklama geldi, "Twitter'ın bazı bölümleri şu anda beklendiği gibi çalışmıyor olabilir. Bazı istenmeyen sonuçları olan dahili bir değişiklik yaptık. Şu anda bunun üzerinde çalışıyoruz ve düzeltildiğinde bir güncelleme paylaşacağız." denildi.


TÜRKİYE'DEN CEZA YEDİ!

Şu sıralar özellikle birleşme ile alakalı olarak Türkiye ile sorun yaşayan Twitter'a bir engel söz konusu değil. Twitter Rekabet Kurumu tarafından para cezası uygulanmıştı.

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.