TOKİ Tuzla kura sonuçları 474 bin başvuru arasından, 15 günde belirlenecek!

TOKİ Tuzla kura çekilişi sonuçları 474 bin başvuru arasından 20 Bin 920 adet konut için 30 Mart'a kadar sürecek kura çekimi ile belirlenecek. Tuzla TOKİ kura sonuçları hak sahipleri bugün itibariyle açıklanmaya başladı.

TOKİ Tuzla kura sonuçları 474 bin başvuru arasından, 15 günde belirlenecek!
Editör: HaloDayı
16 Mart 2023 - 14:37
250 bin sosyal konut kampanyasında İlk Evim Konut TOKİ projelerinde son il İstanbul için kura heyecanı bu sabah başladı. TOKİ İstanbul'da Tuzla için başvurular arasından hak sahiplerini belirlemeye başladı. TOKİ Tuzla kura sonuçları merakla bekleniyor. 15 gün boyunca süreceği belirtilen Tuzla TOKİ kura sonuçları isim isim, gün gün belirlenmiş olacak.

TOKİ İstanbul'da İlk Evim Konut kuralarına başladı. Bugün başlayan TOKİ kura çekimi Tuzla'dan başladı. Tuzla konut projelerine başvurusu kabul edilenler arasında TOKİ kuraları noter huzurunda çekilmeye başlandı. Rekor başvuru ile İstanbul'da Anadolu Yakası konut projelerine başvuru yapıldığı bildirildi. Tuzla'da yapılacak 20 bin üzerinde konut için İstanbul Anadolu yakası sakinleri başvurularını tamamlamıştı. İlk Evim Konut kuralarının son halkası olan milyonların yaşadığı İstanbul oldu. İlk kuralar Tuzla projesinde yer alacak evler için bugün başladı.

TOKİ TUZLA KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Tuzla TOKİ konutları için 470 bin üzerinde başvuru yapıldığı bildirilirken, hak sahipleri bu başvurular arasında kura ile belirlenecek. 20 Bin 920 adet konut için 474 bin 949 başvuru gerçekleştirildi. TOKİ Tuzla kura çekimi Noter huzurunda canlı yayında başladı ve halen devam ediyor. 30 Mart günü Tuzla TOKİ hak sahipliği belirleme kura sonuçları çekilişle tamamlanacak. Hemen altta verdiğimiz haber içerisinde Emlak Pencerem haberinden TOKİ Tuzla kura sonuçları isim listelerinin yayımlanacağı resmi yere erişebileceksiniz.

TOKİ TUZLA KURA SONUÇLARINI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ