TOKİ Silivri ve Çatalca kura sonuçları

TOKİ'de İstanbul için ayrılan evler için Silivri ila Çatalca'da kura heyecanı yaşandı. Silivri kura sonuçları ve Çatalca konut kura sonuçları sorgulamaya açıldı.

TOKİ Silivri ve Çatalca kura sonuçları
Editör: Burak TOKA
30 Mart 2023 - 14:46
Milyonlarca İstanbullu tarafından merakla beklenen kuralarda bugün iki ilçe birden tamamlandı. Silivri ve Çatalca ilçelerinde yer alan TOKİ projelerinden uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmak isteyenlerin takip ettikleri kuralar Noter tarafından çekildi. TOKİ Silivri ve Çatalca kura sonuçları açıklandı.

TOKİ tarafından İstanbul'a kontenjan olarak ayrılan 50 bin sosyal konut için kura heyecanı Tuzla ilçesi ile başlamıştı. Tuzla için kuralar çekildi ve hak sahipleri belirlendi. Bugün ise Avrupa yakasında Silivri ve Çatalca ilçeleri için kura çekimi yapılarak hak sahipleri belirlenmiş oldu. Merakla beklenen Silivri TOKİ ve Çatalca TOKİ kura sonuçları isim listesi belli oldu.

İstanbul'da her iki yakada İlk Evim Konut kampanyasında ayrılan kontenjanlar arasında Avrupa yakasında Silivri ve Çatalca'da büyük kura heyecanı yaşandı. Canlı yayımlanan kura çekilişinde sonuçlar online olarak takip edildi. TOKİ Silivri 200 konut için toplamda 98 bin 979 başvuru arasından, Çatalca TOKİ konutlarında ise 540 konut için 81 bin 963 başvuru arasından bugün Noter huzurunda kura çekilişleri düzenlendi. 

TOKİ SİLİVRİ KURA SONUÇLARI

TOKİ ÇATALCA KURA SONUÇLARI


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.