TOKİ Kütahya 1000 adet arsa için kura sonuçları açıklandı

TOKİ tarafından Kütahya ilinde bugün 1000 adet müstakil arsanın kurası çekildi. TOKİ Kütahya arsa sonuçları belli oldu.

TOKİ Kütahya 1000 adet arsa için kura sonuçları açıklandı
Editör: Ayhan DEMİR
22 Mart 2023 - 13:17
Kütahya ilinde bugün bir kez daha TOKİ kampanyası için arsa kurası heyecanı yaşandı. TOKİ'den Kütahya ilinde arsa sahibi olmak, kendi evini yapmak isteyenler için başvurular arasında kurlar çekildi. TOKİ Kütahya müstakil arsa kura sonuçları haberimizde yer alan haberin içinde.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)  İlk Evim Arsa, İlk Evim İşyeri kampanyalarında ise kura işlemleri kaldığı yerden devam ediyor. Arsa kuralarının merakla beklendiği illerden Kütahya'da bugün şanslı 1000 kişi hak sahibi olarak Noter huzurunda belirlendi.

Kütahya TOKİ 1000 adet müstakil arsadan oluşan kampanya için toplamda 1867 başvuru arasından bugün kuralar çekilerek hak sahipleri belirlendi.

Kütahya ilinde müstakil arsa sahibi olmak için uzun vadeli ve düşük faizli kredi kullanarak TOKİ arsa başvuruları arasından yapılan kura çekilişi sonuçları isim listesi açıklandı. Bugün Ankara 15. Noter huzurunda gerçekleştirilen Kütahya TOKİ 1000 müstakil arsa kuraları çekilerek kura sonuçları açıklandı.

Kütahya ilinden arsa kurasına katılan vatandaşlar, kura sonuçlarını e-Devlet kapısı turkiye.gov.tr üzerinden TOKİ Başvuru ekranından online olarak sorgulanabilecek.

Tek link ile "TOKİ Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama" öğren.

Kaynak: Bu haber Emlak Pencerem resmi haberidir. İzin alınarak yayınlanmıştır.