TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı!

TOKİ kura sonuçları Ankara Sincan için açıklandı. TOKİ Ankara Sincan kura çekilişi sonuçları 41 bin üzerinde vatandaş arasından çekilerek isim sorgulama ekranı açıldı.

TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı!
Editör: Sema BAKIR
09 Ocak 2023 - 15:52
Başkentte kura heyecanı TOKİ konutları için devam ederken, Sincalı vatandaşlar bugün merakla YouTube TOKİ kanalı üzerinden kura çekilişini canlı yayında izledi. 41 bin üzerinde Sincanlı vatandaşın başvurusu kabul edilmişti. Bugün kura heyecanı yaşandı. Ankara'da TOKİ kura çekilişi sonuçları Sincan ilçesi ile sürüyor. Ankara iline bağlı Sincan Saraycık TOKİ kura çekilişi sonuçları bugün Noter huzurunda, canlı yayında belirlenirken kura sonuçları isim listeleri merakla araştırılıyor. TOKİ Sincan Saraycık kura sonuçları isim sorgulama ekranı açılırken, toki.gov.tr ve e-devlet üzerinden sonuçlar öğrenilebilecek.

 1626 adet konutun hayata geçirileceği TOKİ Ankara Sincan Saraycık konut projelerinde hak sahiplerinin isimlerinin yer aldığı kura sonuçları belli oldu. Kura sonuçları isim sorgulama işlemi için ekranlar açıldı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İlk Evim Konut 250 bin sosyal konut kampanyasında kura heyecanı 81 il arasından 45'i tamamlanarak devam ediyor. Son olarak yeni yıl 2023 ile başlayan Ankara TOKİ konutlarında kura heyecanı bugün Sincan ilçesinde yaşandı. TOKİ Ankara Sincan konut projeleri için 15. Noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirilerek hak sahipleri isim isim belirlendi. Başkent Ankara'da günlerdir kura çekilişleri devam ediyordu. TOKİ Ankara Sincan konut projeleri kapsamında toplamda 1626 adet konut için hak sahipliği belirleme işlemi, kura çekilişi işlemi gün boyunca sürdü. 

Ankara Sincan Saraycık 1626 adet konut için 44 bin vatandaşın başvurusu kabul edilmişti. 41 bin 269 başvuru arasından bugün Noter huzurunda hak sahipleri belirlenmiş oldu.

KURA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Sincan ilçesinden TOKİ konutları için başvuru yapan 41 bin üzerinde vatandaş için kura sonuçları sorgulama ekranları akşam saatlerinde kura bitiminden sonra açılacaktır. Kura sonuçlarını e-devlet üzerinden ve toki.gov.tr resmi web sitesinden sorgulayabilir, YouTube kanalı üzerinden aşağıda bağlantısı bulunan canlı yayın ekranından tekrarını  izleyebileceksiniz.

SİNCAN SARAYCIK TOKİ KURA SONUÇLARI İÇİN BAKINIZ