TOKİ Aksaray kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı açıldı! Aksaray TOKİ 1282 konut kura çekilişi sonuçları

TOKİ Aksaray kura çekilişi sonuçları isim listeleri çıkmaya başladı. 1282 konuttan oluşan on binlerce başvuru sahibi için heyecanlı kura sonuçları Noter huzurunda açıklanıyor. Aksaray TOKİ kura çekilişi sonuçları ekranı açıldı.

TOKİ Aksaray kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı açıldı! Aksaray TOKİ 1282 konut kura çekilişi sonuçları
Editör: Mertcan BUDAK
08 Aralık 2022 - 10:35
Aksaray ili TOKİ kura çekilişi sonuçları canlı yayında açıklanıyor. Ev hayali ile on binlerin başvuruda bulunduğu TOKİ Aksaray'da kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. Noter huzurunda, canlı yayın ile gerçekleştirilen TOKİ Aksaray kura sonuçları isim isim tam listesi toki.gov.tr üzerinden sorgulanabiliyor. Peki Aksaray TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Aksaray TOKİ kura sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte kura çekilişi detayları.

Toplu Konut İdaresi TOKİ Aksaray'da TOKİ konutları için kura çekilişine başladı. 1282 adet konutun yer aldığı TOKİ Aksaray konut projelerinde ev sahibi olmak için başvuruları kabul edilenlerin isimleri kurada okunmaya başlandı. Kura sonuçları yakından izleniyor. TOKİ resmi YouTube kanalı üzerinden veya haberimizde yer alan videosundan kura çekilişi sonuçları online olarak takip edilebiliyor.

TOKİ AKSARAY BAŞVURU SONUÇLARI LİSTESİ

Aksaray TOKİ başvuru sonuçları isim listelerini bu haberimizden görüp inceleyebilirsiniz.

AKSARAY TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM İSİM TÜM LİSTE NEREDEN SORGULANIR?

TOKİ Aksaray kura çekimi sonuçları Noter onayı ile toki.gov.tr üzerine yüklenecek, e-Devlet üzerinden görülebilecek ve SMS ile hak sahiplerine bildirilecektir.  TOKİ Aksaray kura sonuçları isim listelerini ise hemen altta verdiğimiz haberden sorgulayabileceksiniz.

Bugün milyonlara iletildi! Merak edilen TOKİ Duyuru mesajı nedir?

TOKİ Aksaray 2+1 kura sonuçları, TOKİ Aksaray 3+1 kura sonuçları isim sorgulama işlemini altta verilen bağlantıdan canlı yayını tekrar inceleyebilir, kura sonuçları isim listesini öğrenebilirsiniz.

AKSARAY TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN