Togg T10X ön siparişi 24 Martta sonlanacak

Togg sipariş sayısı her geçen gün artarken, T10X akıllı cihazı için rekor başvuru yapıldı. Togg ön siparişi verebilmek için son gün 24 Mart olarak açıklandı.

Togg T10X ön siparişi 24 Martta sonlanacak
Editör: Hakan AMAN
19 Mart 2023 - 09:00
Togg seri üretimi hızla devam ederken, son gelen üretim bantlarında Togg montajı siparşler için yetiştirilmeye çalışılıyor. Şubat başında Türkiye yollarında Togg elektrikli otomobilleri trafikte görmeye başlayacağımız şu günlerde ise ön sipariş rekorları kırılıyor. Togg ön siparişleri son açıklamada 22 bin üzerinde açıklanmıştı. Togg T10X siparişleri  24 Mart'a kadar süreceği bildirildi.

Togg Gemlik fabrikasında üretim bantları harıl harıl çalışıyor. Mart ayında fiyatı ve ön siparişleri ile trafiğe çıkmaya geri sayımın sürdüğü şu günlerde sipariş rekorları kırılıyor. 2023 yıl sonuna kadar 20 bin Togg elektrikli otomobil teslimi yapacak fabrikada seri üretim bantları mesai arttırmaya hazırlanıyor.TOGG'A SİPARİŞ YAĞDI!

1 senelik üretim hedefi olan 20 bin Togg akıllı cihazı şimdiden ön siparişle tamamının sahipleri belirlenecek. 17 Mart itibariyle 22 bin 150 ön sipariş alınan T10X akıllı cihazlarına sipariş yağmuru yağmaya devam ediyor. Siparişler 24 Mart tarihinde sona erecek. 

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.