Togg T10X modeli Ağustos ortasında 909 adet teslim rekoru kırdı

Togg akıllı cihazları sahiplerine Temmuz ayından çok daha hızlı teslim edilmeye başlandı. Ağustos ayı ortasında şimdiye kadar 909 adet Togg teslimi yapıldı.

Togg T10X modeli Ağustos ortasında 909 adet teslim rekoru kırdı
Editör: Hakan AMAN
17 Ağustos 2023 - 13:31 - Güncelleme: 17 Ağustos 2023 - 13:33
Togg Gemlik fabrikasında üretim hızlanırken aynı hız Ağustos ayında akıllı cihazların teslimatında yaşandı. Togg tarafından yapılan açıklamada Ağustos ayı 16 itibariyle geride bırakılan ay geçildi. Togg teslim sayısı şu güne kadar 909 adet ile Temmuz ayı geçildi.

Milyonların merakla beklediği Togg yerli ve milli elektrikli otomobil üretimi tüm hızıyla sürüyor. Togg çekilişi ile hak sahibi olan 28 bin vatandaş ise sabırla araçlarının teslimatını bekliyor. Diğer taraftan üretim ve teslim süreçleri ivme kazanmış durumda. Gemlik Togg akıllı cihaz üssü tam gaz çalışırken, kapasite her geçen ay yükseliyor. 

TOGG TESLİM SAYISINDA ARTIŞ

Her ay çok sayıda Togg akıllı cihaz teslimleri yapılıyor. İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde trafikte Togg elektrikli otomobilleri görülebiliyor. Togg araçları hemen her ilde büyük ilgi görüyor. Temmuz ayında 627 adet Togg teslimatı yapan fabrika bu ayın 16'sı itibariyle 909 Togg teslimatı gerçekleştirdiğini duyurdu.

Konuyla alakalı Togg CEO'su Gürcan Karakaş, yapılan paylaşımı sosyal medya hesabından kullanıcıları ile paylaştı. Karakaş, "Gemlik'teki Togg Teknoloji Kampüsümüzde üretim hızımız her geçen gün artıyor. Yollarda çok daha fazla #T10X göreceğiz. " dedi.
 
Togg paylaşımında ise nazar boncuklu paylaşım ile T10X teslim sayıları hakkında güncel veriler paylaşıldı.

"Gördüklerinizden fazlası var. <>

Ağustos ayı içinde Gemlik'teki Togg Teknoloji Kampüsümüzde üretilerek kullanıcılarına teslim edilen T10X adedi Temmuz ayında yaptığımız toplam teslimat sayısını şimdiden geçti.

#T10X
#Togg"

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.