STEPN GMT coin sert çakıldı! Yüzde 40 eriyen GMT coin neden düşüyor?

Kripto para piyasalarını sarsan düşüş STEPN GMT coin ile bugün yaşanmaya başladı. Yatırımcısı ise GMT coin neden düşüyor sorusunun yanıtını merak ediyor.

STEPN GMT coin sert çakıldı! Yüzde 40 eriyen GMT coin neden düşüyor?
Editör: Mertcan BUDAK
26 Mayıs 2022 - 23:16 - Güncelleme: 05 Haziran 2022 - 18:26
Günün son dakika gelişmesi Çin ile iplerini kopardığını duyuran ünlü Metaverse kripto varlığı STEPN GMT coin tarafından geldi. STEPN GMT coin bir anda sert düşüş yaşamaya başladı. Yatırımcısı ise panik satışı yaparak düşüşü tetikledi. Peki GMT coin neden düşüşe geçti? STEPN GMT coin neden düşüyor? İşte son dakika topluluk açıklaması ile GMT coin tarafında son durum...

Bir anda sosyal medya hesaplarında Çin ile alakalı haber paylaşımları ile STEPN GMT coin sert düşüşe geçti. Yaşanan düşüşün ana nedeni ise topluluk tarafından yapılan açıklama oldu. STEPN GMT topluluğu resmi twitter sayfasından paylaşılan Çin kullanıcılarına dair açıklama bir anda kripto piyasalarını karıştırmış oldu.

STEPN GMT twitter resmi topluluk sayfasından yapılan son dakika açıklamasında, "Anakara Çin'deki Çek Hesaplarına İlişkin Duyuru

 Sevgili STEPN kullanıcıları:
 İlgili düzenleyici politikalara aktif olarak yanıt verebilmek için, STEPN yazılım kullanıcılarının bir envanterini çıkaracaktır. Çin anakarasındaki kullanıcılar bulunursa, STEPN, 15 Temmuz 2022 (UTC+8) saat 24:00'te (UTC+8) hesaplarına GPS sağlamayı durduracaktır. kullanım koşulları ve IP konum hizmetleri."

Bölgedeki bir GPS veya IP konumundan hesabınıza uzun vadeli erişim ve hesabınızın kullanımını öngörüyorsanız, uygulama içi varlıkları yönetme konusunda kendi kararlarınızı vermenizi öneririz. Bu süre zarfında, resmi sosyal medya duyuruları, e-postalar, uygulama içi uyarılar vb. aracılığıyla kullanıcılara daha fazla ayrıntı bildirilecektir.


STEPN olarak, daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve ürün uyumluluğu sağlama konusunda kararlıyız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz! STEPN, kuruluşundan bu yana Çin anakarasında herhangi bir iş yapmamıştır ve indirme kanalları sağlamamıştır. STEPN, uyumluluk yükümlülüklerine her zaman büyük önem vermiştir ve yerel düzenleyici kurumların ilgili gereksinimlerine her zaman sıkı sıkıya bağlıdır.
Ayrıca, kullanıcılara dolandırıcılığa karşı dikkatli olmalarını hatırlatırız.

STEPN ekibi"
ifadeleriyle kullanıcılara bildirim yapıldı.

PAYLAŞIM SONRASI SERT DÜŞÜŞ BAŞLADI

Yapılan topluluk paylaşımı sonrasında ise STEPN GMT coin sert düşüşe geçti. Paylaşım öncesinde 1.39 Dolar seviyesinde işlem gören GMT coin, paylaşımın sonrasında ise yüzde 40 civarı bir değer kaybı ile 0.87 Dolar seviyelerine geriledi. Haberimizin yayına alındığı sırada saat 22:55 sıralarında ise GMT coin fiyatı 0.8722 Dolar olarak işlem görmeye deer kaybetmeye devam ediyordu.

stepn gmt coin son 24 saatlik grafiği
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.