Shibarium öncesi BONE ve LEASH coin hangi borsada, ne zaman listelenecek?

Shibarium öncesi hazırlıkların tam gaz sürdüğü Shiba INU (SHIB) con tarafında büyük beklenti ile yatırımcılar yeni coinler BONE ve LEASH için sabırsızlanıyor.

Shibarium öncesi BONE ve LEASH coin hangi borsada, ne zaman listelenecek?
Editör: Burak TOKA
14 Ağustos 2023 - 12:05 - Güncelleme: 14 Ağustos 2023 - 12:41
Kripto para piyasalarının en çılgın yatırımcılarının yer aldığı Shiba Inu topluluğu 15 Ağustosu beklerken sabırsızlıkları sürüyor. Yatırımcılar SHIB coin için en az %15 ve üstünde fiyat artışı bekliyor. Diiğer taraftan Shibarium tarafında lansman hazırlığında olan BONE ve LEASH coin listelemesi bekleniyor. Peki BONE ve LEASH coin ne zaman listelenecek?

Shibarium beklentisinde yatırımcının akın etmeye devam ettiği, lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum'dan çıkan yatırımların yağdığı Shiba Inu SHIB coin için kritik viraja girildi. Shibarium öncesi geride bıraktığımız haftada ilginç bir gelişme yaşandı. 

SHIB ADRESLERİNDE BÜYÜK ARTIŞ!

IntoTheBlock'un verilerine göre Shiba Inu (SHIB), tüm zamanların en yüksek adres sayısıyla yeni bir rekora ulaştı. Kripto Analiz platformuna göre , popüler memecoin şu anda 3,54 milyon adrese sahip. SHIB, geçen hafta %14,18 oranında artan adreslerle etkinlik öncesinde büyük bir artış yaşandığı ifade edildi.

BONE ve LEASH NE ZAMAN LİSTELENECEK?

Shiba Inu tarafıonda bir diğer büyük beklenti ise BONE ve LEASH isimli iki yeni kripto varlığı oldu. Henüz listelenme için kesinlik kazanmayan BONE ve LEASH için ilk adımın KuCoin tarafından geleceği ifade ediliyor. BONE Shibarium için yönetişim belirteci olarak ayarlanmış durumda.