Shibarium için beklenen gün geldi! Shiba Inu (SHIB) coin yükselişi gelecek mi?

Shibarium lansman gününde beklenen haberler gelecek mi? Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı sabırla sert yükseliş bekliyor. Peki beklenen SHIB coin yükselişi başladı mı, olacak mı?

Shibarium için beklenen gün geldi! Shiba Inu (SHIB) coin yükselişi gelecek mi?
Editör: Burak TOKA
15 Ağustos 2023 - 12:52
Shibarium lansmanıheyecanı ile yatırımcı çeken SAhiba Inu (SHIB) coin geride bıraktığımız haftanın yükselen kriptolarından biri olarak dikkat çekti. Bitcoin ve Ethereum belrsizliği nedeniyle ciddi bir yatırım çeken SHIB coin için beklenen gün geldi. Shibarium lansmanı heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Diğer taraftan Ahiba Army topluluğu ise yükseliş beklentisinde.

Shiba Inu (SHIB), ani ve beklenmedik rallileriyle tanınan patlayıcı bir kripto para birimi olarak milyonların gönlünü fethetmiş durumda. Özellikle son yedi günlük dilimde %13,2 arttı ve toplam piyasa değeri açısından ilk 20 altcoin arasında en iyi performans gösteren altcoin listesinde yerini korudu.

SHIB Rallisi Yaklaştı mı?

Son gelişmeler arasında yer alan popüler analitik kaynağı Lookonchain'den alınan veriler kapsamında, Voyager'ın son 4 gün boyunca önemli sayıda SHIB tokeni sattığını ortaya koydu. Şu sıralarda iflas prosedüründen geçen varlık yöneticisi,  yaklaşık 14,4 milyon dolar değerinde 1,4 trilyonluk devasa bir SHIB sattı.

Bu muhtemelen fiyatın yükselmesini engelledi. Birkaç gün önce  CryptoPotato  , Voyager'ın 2,7 milyon dolarlık SHIB'yi Coinbase'e taşıdığını bildirdi. Nedenin açık olduğu ortaya çıktı.

İyi haber şu ki,  Lookonchain,  Voyager'ın satacak başka SHIB'si olmadığını bildirdi. Kripto para birimi son yedi gündeki etkileyici performansını sürdürürse, bu daha fazla kazanımın görülebileceği anlamına gelebilir.

Son gelişmelerin ekosisteme yepyeni bir balinayı da çektiğini belirtmekte fayda var . Birisi sadece birkaç gün önce 48 milyon dolar değerinde SHIB satın aldı.

SHIB Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Shiba (SHIB) coin bugüne nasıl başladı merak ediliyor. SHIB coin fiyatı bu sabah 0.00001020 Dolar seviyelerine kadar geriledi. Düşüş sonrası toparlanmak isteyen Shiba Inu coin haberimizin hazırlandığı sıralarda 0.00001029 Dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Gelecek Shibarium etkinlik haberleri doğrultusunda gün içerisinde yükselişler bekleniyor. 

Yaşanan tüm gelişmeler sonrasında uzun süredir belli rakamlarda sıkışan SHIB coin için Shibarium ve diğer meme coin haberlerinin nasıl yansıyacağı merakla takip ediliyor. Özellikle yatırımcı tarafında yükseliş beklenirken, yine bir hayal kırıklığımı olacak sorusu ise sık sorulan sorular arasında.