Sakarya TOKİ kura çekilişi hangi tarihte, ne zaman yapılacak? TOKİ Sakarya başvuru sonuçları belli oldu, liste açıklandı...

Sakarya kura takvimi, kura çekilişi hangi tarihte? TOKİ kura başvuru sonuçları belli olan Sakarya'da hangi tarihlerde kura çekimi yapılacak? Sakarya TOKİ kura tarihi açıklandı mı?

Sakarya TOKİ kura çekilişi hangi tarihte, ne zaman yapılacak? TOKİ Sakarya başvuru sonuçları belli oldu, liste açıklandı...
Editör: Zehra Gürsu
07 Aralık 2022 - 22:27
Sakarya TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak başvuru sahipleri tarafından merakla araştırılıyor. Sakarya TOKİ kura çekiliş tarihleri google üzerinden aratılırken, vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. TOKİ henüz resmi bir kura takviminde Sakarya için açıklama yapmadı. Sakarya kura takviminin Aralık ayı sonuna kadar açıklanması bekleniyor. Diğer taraftan başvuru sonuçları ise isim isim açıklanarak toki.gov.tr üzerinde yayımlandı.

TOKİ'nin Sakarya'da toplamda 5 ilçede hayata geçireceği sosyal konutların kura tarihleri binlerce başvuru sahibi tarafından merakla beklenmekte. Ancak etaplar halinde devam eden kura çekilişlerinde Aralık ayının ikinci haftasında henüz liste açıklanmazken, ilk haftasında ayın 11'ine kadar Sakarya ili mevcut değil. Kura tarihinin Aralık ayı sonuna kadar açıklanması beklentisi bulunuyor. TOKİ Mart ayı sonuna kadar kuralara devam edecek.

Sakarya'da 5 ilçe için açıklanan başvuru sonuçları da merak edilenler arasında. Sakarya TOKİ konutlarında kura çekilişine katılacaklar başvuruları kabul edilenler arasında gerçekleştirilecek.

Altta verdiğimiz haberde Sakarya TOKİ başvuru sonuçlarını isim isim listeleyerek görüntüleyebileceksiniz. İsim listeleri toki.gov.tr üzerinde yer almaktadır. Açıklanan başvuru kabul ve redler idare tarafından belirtilen kriterler arasından tespit edilmiştir.
 

SAKARYA TOKİ BAŞVURU SONUÇLARI İSİM LİSTESİ


YORUMLAR

  • 0 Yorum