Şaka gibi: OceanGate Titanik için yeni bilet satışına başladı

Şaka değil gerçek! Titanik için turistik gezide batan ve dünya gündemine giren OceanGate firması yeniden bilet satışına başladı.

Şaka gibi: OceanGate Titanik için yeni bilet satışına başladı
Editör: Burak TOKA
04 Temmuz 2023 - 09:23
Dünya geride bıraktığımız hafta içerisinde milyarder isimlerin bulunduğu OceanGate isimli deniz altı görüntüleme aracının faciasını konuşmuştu. Firma yaşanan hadiseyi hiçe saydı, şaka gibi bir karara imza attı. OceanGate bilet satışlarına yeniden başladı. Titanic enkazına yeni milyarderler alacak. Karar şoke etkisi yarattı.

Tarihi Titanik gemisini turi,stik gezi i,le deniz altından göstermek isteyen OceanGate yaşanan facia sonrası inanılmaz bir karar alarak yeniden geziler için bilet satışı yapmaya başladığı kaydedildi. Dünya, günlerce denizin altında parçalanan mini denizaltında yaşamını yitiren ünlü isimleri konuşmuş, arama çalışmaları günlerce sürmüştü. Olay hala sıcaklığını korurken, şirket yeniden bilet satışlarına başladı.

18 Haziran tarihinde kaybolan OceanGate şirketine ait Titan denizaltısı, Titanik'in batığına turistik amaçla sefer düzenleyen bir şirketin malıydı. Ancak korkunç bir olay sonucunda denizaltı dört gün süren arama kurtarma çalışmaları sonucunda bulundu, ancak içinde bulunan beş kişi hayatını kaybetti.

Son gelişmelere göre, OceanGate şirketi Titanik batığına yönelik denizaltı turlarını tekrar başlattığını ve bilet satışlarına devam ettiğini açıkladı.
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.