Rizeli on binlerce vatandaş başvurmuştu! Kura çekilişi beklenen TOKİ Rize başvuru sonuçları belli oldu

Rize'de vatandaşların yoğun olarak ilgi gösterdiği TOKİ konutlarında başvurusu onaylanan, kabul edilen ev sahibi olmaya hak kazanmak için kuraya katılacakların isim listesi yayımlandı. Peki Rize TOKİ kura çekiliş tarihi açıklandı mı?

Rizeli on binlerce vatandaş başvurmuştu! Kura çekilişi beklenen TOKİ Rize başvuru sonuçları belli oldu
02 Aralık 2022 - 18:02 - Güncelleme: 02 Aralık 2022 - 18:04
TOKİ Rize konutlarında beklenen gün yaklaşıyor. Kura sonuçları için geri sayımın sürdüğü Rize TOKİ konut projesinde yer alan evlerin hak sahibi olmayı bekleyen, kura çekilişine girmeye hak kazanan vatandaşların isim isim listeleri yayımlandı. Rizeli başvuru sahipleri için kritik başvuru sürecini aşan vatandaşların isim isim listesi açıklanmış oldu. Şimdi gözler Rize TOKİ kura çekilişi tarihlerinin belirlenmesi ve duyurulmasında.

Türkiye'nin pek çok ilinde kura heyecanı yaşanan TOKİ konutları için bazı illerde kura takvimi belirleme işlemleri sürüyor. Başvuru yoğunluğu ve kura yoğunluğu nedeniyle Mart ayına kadar sürmesi öngörülen TOKİ kura çekilişi heyecanı il bazlı sürüyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 250 bin sosyal konut için kura tarihleri, başvuru sonuçlarını açıklamayı sürdürüyor. Bu illerden biri de Rize oldu. Rize'de TOKİ başvurusu yapan, başvurusu kabul edilenlerin isim listesi belli oldu. Peki Rize TOKİ konutları için kura çekiliş takvimi açıklandı mı? TOKİ Rize kura çekilişi ne zaman yapılacak merakla bekleniyor.
 

Rize TOKİ kura çekilişi tarihi ne zaman?

Rize TOKİ konut projesinde yer alan evlerin kura çekiliş tarihinin açıklanması bekleniyor. Henüz TOKİ tarafından Rize için kura tarihi açıklanmış değil. Rize kura çekilişi tarihleri ve diğer başvuru sonuçlarına ilişkin isim isim tüm listeyi aşağıda bağlantıda yer alan haberden inceleyebilirsiniz. TOKİ Rize konutları hakkında yaşanan son dakika kritik gelişmeleri verdiğimiz linkten gün gün takip edebilirsiniz.

Rize TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? 2022 TOKİ Rize başvuru listesini görmek için bakınız.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.