Proemtia üzerinden emtia ticareti başladı

İş Bankası tarafından hayata geçirilen yeni dijital emtia platformu Proemtia üzerinde ticaret resmen başladı.

Proemtia üzerinden emtia ticareti başladı
Editör: Ayhan DEMİR
26 Nisan 2023 - 06:38 - Güncelleme: 26 Nisan 2023 - 06:42
Türkiye'nin dev özel bankası İş Bankası, emtia alanında hizmet verecek yeni dijital platformunu tanıttı. Proemtia isimli yeni platform üzerinden online olarak emtia ürünleri alınıp satılabilecek.

Türkiye'de endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık etmek amacıyla dijital pazaryeri olarak hazırlanan Proemtia platform olarak İş Bankası sermayesi ile dijital alanda emtia ürünlerinin alım ve satımına aracılık edecek.

Proemtia, demir çelik ürünleriyle başlamak üzere endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık etmek amacıyla İş Bankası Grubu tarafından geliştirilen dijital bir pazaryeri platformu olarak lanse edildi.

Alıcı ve satıcılara kesintisiz bir dijital deneyim sunuyor, ticari modelimizle geleneksel iş yapış şekillerini dijitalleştirmek amacıyla hayata geçirin, Türkiye’nin farklı noktalarındaki alıcı ve satıcıları bir araya getirerek ticareti kolaylaştırmayı hedefleyen Proemtia özel bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Endüstriyel ürün alışverişlerinde alıcı ve satıcıların ihtiyaçlarını anlık olarak karşılayacak. Alıcı ve satıcılara, satış öncesi ve sonrasına yönelik olarak kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel ekibimizin desteğiyle bir çözüm ortağı olacak.