PLITCH sevdiğin oyunlara seni geri götürür

Oyun oynayanların destekleyicisi PLITCH hem yeni sürümlerini hem de çok sayıda klasik oyun oynamayı mümkün kılacak.

PLITCH sevdiğin oyunlara seni geri götürür
04 Nisan 2022 - 14:17 - Güncelleme: 18 Nisan 2022 - 01:05
Salı akşamı ve sen zaten yorgunsun. Arkanda koca bir iş günü var, bir tur oyun atsam da ve belki de soğuk bir içecekle evinde rahatlamaktan başka bir şey istemiyorsun. Sorun şu ki, Dark Souls'da Kalamaet'ten ölmeye veya Hitman 3'te Dubai'deki bir gökdelenin sızmasındaki görevinde takılmaya vaktin yok. Birkaç yıl önce saatlerce oyunlar oynuyordun, ama çok vaktin bunun için kalmıyor. Oyun oynamak sevdiğin bir hobi olabilir, ancak artık hayatında buna yer yok. Yani, PLITCH'ten önce durum böyleydi.

PLITCH’deki desteklenen her oyunu tercihlerine göre ayarlayabileceğin görülmemiş bir yazılımdır. Titanfall 2 de sınırsız mühimmat ve el bombalarından Cyberpunk 2077’de Godmode'dan Hitman 3 görünmezliğe, Total War: Warhammer II - PLITCH sayesinde bankaya para eklemek her şeyi mümkün olacaktır. Büyüyen 43.000 kişiselleştirme seçeneğinden oluşan kütüphanemiz, senin değerli zamanını en iyi şekilde değerlendirmeye ve sevdiğin oyunların keyfini yeniden çıkarmaya olanak tanıyacaktır.

PLITCH hem yeni sürümlerini hem de çok sayıda klasik oyunu da destekliyor.

PLITCH de bugün ücretsiz denemeye ve premium olmakla bulunan yaklaşık %10'una kullanma hakkına sahip olacaksın. PLITCH'in oyun keyfini nasıl iyileştirebileceğini ücretsiz olarak dene ve daha sorna kendi karınla premiuma geç. Abone olduktan sonra, aboneliğin aktif olduğu sürece eklenecek tüm güncellemeler ve yeni oyun kodlarına erişimine elbette her hangi bir ekstra üçret ödemene gerek yoktur.

RTS-OYUNLAR

Gerçek-Zamanlı-Strateji-Video oyunların türü, en popüler türlerden biridir. Başlangıçta Gerçek-Zamanlı-Strateji-Video oyunların çoğunlukla askeri alakalı geçse de günümüzde pek çok farklı senaryo ve tarihi diliminde de mevcuttur.

PLITCH Hile-Kodlar sayesinde nüfuzunuzu veya diplomasi değerinizi istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Finansal kaynaklar ve acil ihtiyaç duyulan hammaddeleri istediğiniz anda elde edebilirsiniz.SHOOTER-OYUNLAR

Shooter tarzı oyunlar, zaman zaman çok fazla ara açarak, en popüler tür haline gelmiştir. Bunun başlıca nedeni, nişancı oyunlarının nispeten basit olmasıdır. Çünkü bir Shooter Video oyununda, Gerçek-Zamanlı bir Strateji-Video oyunundan farklı olarak, yapmanız gereken tek şey, birkaç farklı silahlar ile rakiplerinizi yok etmektir.

PLITCH Hile-Kodları size ek yaşam enerjisi verecektir, sizi ölümsüz kılacaktır, mühimmat sınırsız dolduracaktır, tüm silahları aktif edecektir veya size en popüler Hile-Kodu olan Godmode hizmetinize sunulacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=mv43hVov1ck

MACERA-OYUNLAR

Çok fazla olmayan Macera-Video oyunları neredeyse her zaman tek oyunculu oyunlardır ve oyuna bağlı olarak bir aksiyon macerasına veya bir rol yapma oyununa geçişi olması mümkündür.

Macera tarzındaki oyunlardaki Hile-Kodların yardımıyla yaşam enerjisi arttırabilirsiniz veya karakterinizi ölümsüz hale getirebilirsiniz. Diğer Hile-Kodlarıyla istediğiniz kadar para ekleyebilirsiniz veya bir oyundaki tüm item’ları aktif edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1Y-S1btzE7Y

ROL YAPMA OYUNLARI

Özellikle son zamanın rol yapma oyunlarının dövüş sistemi açısından büyük farklılıklar var, çünkü hepsi Uzak Doğu’nun pasif dövüş mekaniğine odaklanmıştır, Batı rol yapma oyunlarının büyük bir kısmı aktif bir dövüş sistemine dayanmaktadır. Ayrıca Uzak Doğu rol yapma oyunları çoğunlukla çizgi roman tarzında sunulurken, batının rol yapma oyunları çok daha yetişkinler için ve daha canlı sunulmaktadır.

PLITCH Hile kodlarıyla, örneğin karakterinize yaşam enerjisini, deneyim ve beceriler puanını istediğiniz gibi bir Rol-Yapma-Video oyununa yakışırsına geliştirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=DzHOHf7Ayfc

SİMÜLASYON

Simülasyon-Video oyunları her zaman bir yarış pilotu, profesyonel futbolcu, doktor veya çiftçi olmayı hayal etmiş ancak bu hayali asla gerçekleştirmemiş oyuncular için uygundur. Bir simülasyon yardımıyla, en azından kısmen böyle bir kariyerin nasıl hissettirdiğini öğrenebilirler.

PLITCH Hile-Kodları çoğunlukla simülasyonlarda finansal problemini ortadan kaldırmaktadır ve daha fazla yakıt ihtiyacınız varsa tamamlar veya günün saatlerini, karakterlerin atlama yüksekliğini, yerçekimi kuvvetini ayarlamak gibi destek amaçlı tasarlanmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=fnfE61pkyz8

Bu uzun listede hemen hemen her oyuncu için bir şeyler var. En iyi oyunlardan birkaçını kaçırdıysanız ve şimdi onları oynamak isterseniz, tam zamanı! Oyunda takılı kalmak yok, PLITCH'i kullanarak, oyunları kısa sürede bitirebilir ve her zaman en başarılı siz olursunuz.

PLITCH yaratıcısı Robert Maroschik'in "aldatma" kavramına daha incelikli bir yaklaşımla açıkladığı gibi:

"Boş zamanlarını sanal dünyada geçirmekten hoşlanan herkesin uzman olması gerekmez. İyi bir oyun için genellikle çok faza zaman harcamak gerekir, bu da sıradan birçok oyuncuda olmayan şeydir. İşte bu noktada PLITCH devreye girer, tek oyuncu modunda (Single Player) harcanan deneyimi ve zamanı optimize den yazılım… Bunda yanlış bir şey yok, tam tersine!”

YORUMLAR

  • 0 Yorum