PlayStation Plus Mayıs oyunları neler? Battlefield ücretsiz oldu!

Sony her ay olduğu gibi PS Plus üyelerine ücretsiz oyunlarını vermeye devam ediyor. Peki, Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları neler?

PlayStation Plus Mayıs oyunları neler? Battlefield ücretsiz oldu!
Editör: Mertcan BUDAK
29 Nisan 2021 - 18:33
Sony PlayStation Plus abonelerine her ay birden fazla oyun dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor. Bu kez PlayStaion 4 ve 5 kullanıcılarını büyük sürprizler bekliyor. Geçtiğimiz ay PS Plus abonelerine kaliteli yapımlar veren firma, bu ay BF4 gibi Multiplayer odakli ve büyük yapımlarla karşımıza çıkıyor.

Sony, geçtiğimiz ay Days Gone ve Zombie Army4 gibi büyük bütçeli yapımları abonelerine ücretsiz olarak vermişti. Bu ay çitayı bir üst sekmeye daha taşıyan firma, oyuncuların çok sevdiği büyük yapımlı 3 oyunlar karşımızda.PlayStation Plus Mayıs ayı oyunları
  • Battlefield V
  • Stranded Deep
  • Werckfest: Drive Hard Last
Sony bu ay bonkör davranıp güncel olarak çok yoğun anlık oyuncu kitlesine sahip olan BF 4'ü ve hayatta kalma oyunlarının son zamanlarda en popülerlerinden olan Stranded Deep'i veriyor. PS Plus aboneleri bu ay, multiplayer savaş oyunlarındaki aksiyona ve ıssız bir adada kalmanın dinginliğne erişebilecek.

PS Plus abonesi olmanız durumunda, geçerli oyunları kütüphanenize bir defa yüklemeniz halinde, oyunlar sonsuza kadar ücretsiz olarak sizde kalacaktır. Ancak Plus aboneliğiniz sonlandığı taktirde yenileme işlemi yaptırmazsanız, oyunlara erişiminiz kısıtlanacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum