Ordu Merkez TOKİ kura sonuçları nereden sorgulanır?

Ordu Merkez TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Ordu kura çekilişi sonuçları merakla araştırılırken, kura sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı mı hak sahipleri merak ediyor.

Ordu Merkez TOKİ kura sonuçları nereden sorgulanır?
15 Aralık 2022 - 20:05
TOKİ'de kura heyecanı yaşanmaya, hak sahiplerinin belirlendiği kura çekimi işlemleri hızlandı. Ordu TOKİ konutları için kura çekimi bugün başladı. Ordu  Merkez TOKİ kura çekilişi ile başlayan kura çekilişi sonuçları yakından takip ediliyor. Peki Ordulu vatandaşları yakından ilgilendiren Merkez ilçe TOKİ kura sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı mı? Kura sonuçları açıklandı mı, nereden sorgulanacak? 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 250 bin sosyal konut kampanyasında bugün Ordu ilinden kura çekilişlerine devam etti. Ordulu on binlerce başvuru sahibi hak sahibi olabilmek için kura sonuçlarını yakından izledi. Canlı olarak yayınlanan ve Noter tarafından belirlenen kura çekiminde binlerce Ordulu büyük heyecan yaşadı. Akşam saatlerinde açıklanması beklenen kura sonuçları ise merakla araştırılıyor. 

TOKİ Ordu başvuru sonuçları isim listelerini buradan inceleyebilirsiniz.

1111 konutun yer aldığı Ordu Merkez ilçede 21 bin 376'sı kabul edilerek kuraya katılmaya hak kazandı. Bu kişiler arasından kura çekilişi akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

Kura çekilişi canlı yayın izleme ekranı bağlantısı hemen altta verilmiştir. Kura sonuçları ise akşam saatlerinde sitemiz emlakpencerem.com ve toki.gov.tr üzerinden yayımlanacaktır.

Yasal Uyarı: Ordu Merkez TOKİ kura sonuçları 15 Aralık 2022 Perşembe günü EmlakPencerem.com editörü tarafından özel olarak Teknorium.com için hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.

ORDU MERKEZ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

CANLI YAYINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.