O kripto para platformu Türkiye'deki yangınlar için 30 Bin Dolar bağış yapacak

Dünya genelinde hizmet veren Gate.io kripto para borsası Türkiye'deki orman yangınlarından etkilenen bölgelere dağıtılmak üzere bağışlayacağı para için gönüllüler arıyor.

O kripto para platformu Türkiye'deki yangınlar için 30 Bin Dolar bağış yapacak
Editör: Mertcan BUDAK
04 Ağustos 2021 - 14:23 - Güncelleme: 09 Aralık 2021 - 20:07
Türkiye'de son günlerde artan orman yangınları Dünya genelinde üzüntüyle takip ediliyor. Türk inanının içini yakan bu orman yangınbları nedeniyle bağışlar yapılıyor. Bu önemli bağışlardan birini ise ünlü kripto para platformu Gate.io tarafından gerçekleştirilecek. GT Vakfı, Türkiye'deki yangından etkilenen bölgelerde kullanılmak üzere 30 Bin Dolarlık bir yardım yapacak. Bu yardım ile bölgede etkilenen vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda malzeme ve ekipman ihtiyaçları karşılanacak. Bu organizasyon için gönüllü olacak Türkler aranıyor!

Gönüllü olmak ister misiniz?

Gate.io, Türkiye'deki etkilenen bölgeye bağış yapmak için GT Vakfı aracılığıyla 30.000 $ katkıda bulunacak. Bağış, etkilenen toplulukları desteklemek için kullanılacak.

Gate.io, malzeme temini ve teslimatı için gönüllüler toplamaktadır, malzemelerin satın alınması ve teslim edilmesiyle ilgili tüm masraflar Gate.io tarafından karşılanacaktır ve gönüllüler, malzemeleri Gate.io adına satın alma ve teslim etme sorumluluğuna sahiptir.

Gönüllü olarak katılmak istiyorsanız veya herhangi bir yardımda bulunabilirseniz, lütfen buradaki Gönüllü Kayıt Formunu doldurun: gate.io/questionnaire/677

Şeffaflık en önemli önceliklerimizden. İnsanlara yardım etmek için kullanılan malzemeler Gate.io resmi web sitesinde, sosyal medyada ve topluluklarda duyurulacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum