Nevşehir TOKİ kura tarihleri belli oldu mu? Nevşehir TOKİ başvuru sonuçları listesi yayımlandı

Nevşehir TOKİ kura çekilişi ile alakalı son dakika gelişmesi duyuruldu. Kura tarihi belli oldu mu? TOKİ Nevşehir kuraları ne zaman çekilecek? TOKİ Nevşehir başvuru sonuçları isimleri açıklanırken, ilçelerin başvurusu kabul edilenleri ve edilmeyenleri belli oldu.

Nevşehir TOKİ kura tarihleri belli oldu mu? Nevşehir TOKİ başvuru sonuçları listesi yayımlandı
Editör: Hakan AMAN
12 Aralık 2022 - 22:03
Nevşehir'de TOKİ kura heyecanı için geri sayım başladı. Ev hayali kuran Nevşehirli vatandaşların yoğun başvuruda bulunduğu TOKİ konutlarında heyecan dorukta. Binlerce Nevşehirli kura tarihlerini beklemeye başladı. Peki Nevşehir TOKİ konut projeleri için kura çekilişi hangi tarihte gerçekleştirilecek? Ne zaman TOKİ Nevşehir kura tarihi?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Nevşehir ili dahil olmak üzere, yurdun 81 il ve binlerce ilçesinde sosyal konutlar için seferberlik halinde. 250 bin sosyal konutlarında kura heyecanı ülke genelinde sürüyor. Etaplar halinde gerçekleştirilen TOKİ kura çekilişleri Noter huzurunda ve online olarak canlı yayınlar üzerinden takip edilebiliyor. Diğer taraftan şimdiye kadar 30 üzerinde il ve çok sayıda ilçede kuralar çekildi, hak sahipleri belirlendi. Şimdi sırada Nevşehir ili yer alıyor. Ancak Nevşehir TOKİ konut projeleri için henüz kesinleşen tarih yok. 
 

ARALIK SONUNA KADAR AÇIKLANABİLİR!


Nevşehir TOKİ kuraları hangi tarihte, ne zaman çekilecek sorusunu araştıran binlerce başvuru sahibi için henüz net bir tarih açıklanmadı. İdare etaplara bölerek kuralarını çektiği iller arasına Nevşehir  henüz girmedi. Aralık ayı sonuna kadar açıklanacak yeni etap kura listesinde Nevşehir yer alacaktır.
 

BİNLERCE NEVŞEHİRLİNİN ADI AÇIKLANDI


Başvuru sahipleri ise kuraya katılıp katılamayacağını öğrenmek istiyor. İdare Nevşehir TOKİ konutlarına başvuruları kabul edilenlerin ve edilmeyenlerin isim listelerini paylaştı. Bağlantısını verdiğimiz Emlak Pencerem haberinde TOKİ resmi web sitesi toki.gov.tr üzerinde kayıtlı tüm Nevşehir başvuru sonuçlarını görebileceksiniz. 

Nevşehir TOKİ konut projeleri, Merkez ilçe başta olmak üzere, Ürgüp, Tatlarin, Suylusaray, Kozaklı, Gülşehir, Hacıbektaş, Derinkuyu ile Avanos ilçelerini kapsıyor.

Nevşehir TOKİ başvuru sonuçları listesi açıklandı! TOKİ Nevşehir kura çekilişi ne zaman, hangi tarihte?


Yasal Uyarı: "TOKİ Nevşehir başvuru sonuçları isim listesi" haberi 12 Aralık 2022 Pazartesi günü EmlakPencerem.com editörü tarafından Teknorium.com için özel olarak hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.