kisbahcesinikimyapar.com iyi mi? "Kış Bahçesini Kim Yapar" hangi ünlü şirketin markası?

Kış Bahçesini Kim Yapar sorusu ile başlayan reklam filmi merak ettirdi. Ünlü bir markanın adı ile kisbahcesinikimyapar.com sitesi üzerinden o markaya yönlendiriliyor...

kisbahcesinikimyapar.com iyi mi? "Kış Bahçesini Kim Yapar" hangi ünlü şirketin markası?
Editör: Hakan AMAN
02 Ağustos 2023 - 21:09 - Güncelleme: 03 Ağustos 2023 - 17:46
Son günlerde Tv reklamları ile gündeme gelen bir soru sıkça aranan google kelimelerinden biri oldu. Özellikle evine, bahçesine kış balkonu yaptırmak isteyen, istemeyen herkes bu sorunun yanıtını google üzerinden aratıyor. "Kış bahçesini kim yapar" sorusunu soran Tv reklamında şirket kisbahcesinikimyapar.com olarak farklı bir alan adına yönlendirme yaparak müşteriye asıl markasını gösteriyor.
 
 

İlgili konuları keşfedin

 Son yılların popüler cam balkon uygulamaları ile kış bahçesi uygulamaları önemli bir pazara sahip durumda. Özellikle rekabet olan sektörde lider firmalar arasında Albert Genau ismi öne çıkıyor. Pek çok uygulamasında sorun olsa da tercih nedeni olan firmaların başında geliyor.

kisbahcesinikimyapar.com isimli domain Albert Genau markasına yönlendirilerek farklı bir reklam uygulaması yapmış durumda. Kış Bahçesini Kim Yapar sorusu üzerinden oluşturulan domain, Albert Genau'nun resmi web sitesine ve cam balkon ile kış bahçesi uygulamalarına yönlendirilerek pazardan daha fazla pay almak için yeni reklam kampanyası ile müşteri kapma yarışına dahil oldu.

Google üzerinden Kış Bahçesini Kim Yapar sorusunu soran vatandaş Albert Genau'nun site ve sonuçları ile karşılaşmaktadır. Şirket uluslararası bir şirket olup, çeşitli ülkelerde benzer çözümler üretmektedir. Ancak Türkiye'de yaptığı uygulamalarda çok sayıda şikayet bulunmaktadır. Tercih her zaman tüketicinindir.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.