Hürriyet Gazetecilik, "Sporarena"nın faaliyetlerini sonlandırdı!

Dijital ortamda spor canlı yayınları yapan Sporarena ile alakalı son dakika gelişmesini Hürriyet duyurdu. Hürriyet Gazetecilik, Sporarena ile alakalı faaliyetlerin durdurulması kararını aldı.

Hürriyet Gazetecilik, "Sporarena"nın faaliyetlerini sonlandırdı!
Editör: Hakan AMAN
16 Aralık 2022 - 06:28 - Güncelleme: 16 Aralık 2022 - 06:29
Sporseverlerin yakından bildiği Sporarena faaliyetlerinin durdurulması kararı verildi. Hürriyet'e bağlı dijital mecranın zararı nedeniyle faaliyetlerinin sonlandırılması kararı alındı.

Hürriyet Gazetecilik bağlı ortaklığı Sporarena Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.?nin ticari faaliyetlerinin sonlandırılması hakkında kararını KAP üzerinden duyurdu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, Hürriyet Gazetecilik, Sporarena için aldığı kararı ile alakalı son dakika gelişmeleri paylaştı.

KAP açıklamasında, "Şirketimizin 24.06.2022 tarihli özel durum açıklaması ile, Şirketimizin diğer bağlı ortaklığı olan Sporarena Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin ticari faaliyetlerinin sonlandırılmasına yönelik olarak gerekli tüm ön hazırlık süreçlerinin başlatılmasına karar verildiği ifade edilmiştir.

Medya Grubumuzun organizasyonel yapılanması ile Şirketimizin ana faaliyet alanı dışında faaliyet gösteren iştirak ve bağlı ortaklarının konsolidasyon kapsamı dışına çıkarılmasını teminen ve ayrıca mevcut faaliyetleri neticesinde faaliyet zararı oluşması nedeniyle, 16.12.2022 tarihi itibarıyla, bağlı ortaklığımız olan Sporarena Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetlerinin sona erdirilmesine karar verilmiştir.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgisine sunulur."
denildi.