Holo yükselişe geçti! Holo coin ne kadar olacak? Son dakika Holo analizleri

Son dakika Holo coin analizi, Holo coin kaç TL? Hot ne kadar olacak? Holo coin analizleri ve son dakika güncellemesi

Holo yükselişe geçti! Holo coin ne kadar olacak? Son dakika Holo analizleri
Editör: Mertcan BUDAK
11 Nisan 2021 - 17:57
Holo coin (HOT) 9 Nisan sabahı başladığı derin düşüşün ardından 11 Nisan saat 16 itibari ile ilk defa olumlu sinyaller göstermeye başladı. 0.14500 TL seviyelerinden 0.16000 TL civarlarına yükselen Holo, uzun süredir yatırımcısına yapmış olduğu alım fırsatlarını kâra dönüştürmeye başladı.

Holo (HOT) Coin geleceği ne olacak?

Holo coin ilk yükseliş sinyallerini verdiği 29 Mart tarihinden sonra 0.08059 TL civarlarından 0.15371 TL bandına yükselmişti. Özellikle Paribu gibi kullanıcıları yüksek zararlara uğratan uygulamaların listelemeye başladığı Holo gibi birim fiyatı çok düşük olan coinler yerli kullanıcılarda büyük bir yığılmaya neden oldu. Düşük birimli olması nedeniyle yukarı yönlü yaptığı ufak hareketlerin bile büyük kârlara neden olan Holo coin özellikle ülkemizde işini bilmeyen ve kısa vadede büyük paralar kazanmak isteyen yatırımcıların hedefi haline gelmişti. Hal böyle olunca her düşüş sırasında panik satış yapan yurdum insanı Holo coine fazla yüklenince işler bir süre kötüye gitti.

Holo Coin ne zaman yükselecek? 13 Nisan günü ne olacak?

Yukarıda bahsettiğimiz acemi yatırımcılar 2 günlük düşüş sırasında panik satışlarını yaparak Holo coini bırakmış durumdalar. Bu durumda HOT için önümüzdeki süreç daha berrak ve istikrarlı olabilecek. Ayrıca Holo coinin piyasada azınsanamacak kadar fan yatırımcısının olması bu coine karşı her zaman güven puanlarını üst seviyelerde tutmaya yetiyor. Özellikle Holochain yöneticilerinin 13 Nisan günü YouTube üzerinden yapacakları canlı yayına büyük yığılma olacak. Kısa süre içerisinde kendini kanıtlamış olan Holo, yeni yatırımcılarına ve yolun başından beri onlarla birlikte olan kullanıcılarına yeni projelerini sunabilir. Keza bu yayın sırasında yatırımcıları cezbedecek projeler sunulursa kısa süre içerisinde Holo coin tekrardan bir yükseliş trendine girebilir.

Holo (HOT) coin yorumcuları ne diyor?

ugrozknn adlı kullanıcı yakın zamanda Holo ilgili grafik yorumunu paylaştı.Şekilde belirlenen D noktası(FIB çizgilerine göre 0.786)'na gelip, o bölgenin destek olarak çalışıp yukarıya doğru fiyatlanma görülürse eğer Gartley formasyonu tanımlanmış olur. Bu durumdan sonra ise ulaşabileceği hedefle; 1. hedef 0.02154, 2. hedef 0.02558 ve nihai hedefi 0.04232 olarak belirlenebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum