Holo (HOT) coin yönünü yukarı çevirdi! yükseldi! HOTUSDT yüzde 20 değerlendi... HOT analizi, yükseliş ne kadar sürer?

Holo coin için hafta sonu iyi geçiyor. Holo (HOT) coin sert sıçrarken, kritik seviyeleri geride bırakıyor.

Holo (HOT) coin yönünü yukarı çevirdi! yükseldi! HOTUSDT yüzde 20 değerlendi... HOT analizi, yükseliş ne kadar sürer?
Editör: Hakan AMAN
27 Mart 2022 - 20:46 - Güncelleme: 28 Mart 2022 - 14:12
Holo (HOT) coin için saatler ilerlerken, yükseliş devam ediyor. Gün boyu sert yükselişle yeniden dikkatleri üzerine çeken HOTUSDT son 24 saatte rekor arttı. Günün en çok yükselen alt coin projelerinden biri olan HOT coin şu saatlerde 0,0058 Dolar seviyesinin züerinde işlem görüyor. Yüskeliş devam edecek mi merakla takip ediliyor. Peki Holo HOT coin neden yükseldi? Sebebi ne? İşte son durum...

HOTUSDT geride bıraktığımız hafta itibariyle yükseliş çizgisini hiç bozmadı. Hafta sonuna girildiğinde ise pek çok altcoin projesinde yatay gezinmeler yaşandı. Pek fazla hareketli olmayan kripto paralarda bazı altcoin projeleri ise sert yükselişler içerisindeydi. Holochain (HOT) coin istikrarlı biçimde yükseliş sergileyen alt coinlerden oldu.

GÜNÜN EN SERT YÜKSELİŞİ ZIL COİN'DEN
 

Zilliqa (ZIL) coin çok sert yükseldi! ZIL yüzde 90 üzerinde arttı! Yatırımcısı uçuyor...

BitTorrent (BTT) coin yönünü yukarı çevirdi! Bu seviyeleri geçemiyor...


Cumartsei günü değerlenmeyi sürdüren HOT coin, 27 Mart Pazar günü ise önemli bir sıçrama ile bir anda yüzde 20 değer kazandı. Geçen hafta boyunca ise Holo HOT coin toplam yüzde 40 civarında bir değer kazanmış oldu. Böyle devam etmesi durumunda bu gece bir sıfır atabilme ihtimali yüksek olduğüu yorumları yapılıyor. 

HOT coin son 24 saatte yüzde 20 yükseliş gösteren alt coin olarak öne çıkarken, yükselişin devam etmesi beklentileri bulunuyor. Bu sabah yatayda güne başlayan HOT coin, 0,005148 Doalr sveiyelerinden bir anda 0,006145 Dolar seviyelerini gördü. Haberimizin hazırlandığı sıralarda ise Holo HOT fiyatı 0,005899 Dolar seviyesinden işlem görüyordu.

İşte Holo Hot coin son 24 saatlik yükseliş grafiği...

holo hot coin son 24 saatlik yükseliş grafiği