Hakan Gedikli Emlak Konut Genel Müdürlük görevinden ayrıldı! İşte yerine gelen isim

Emlak Konut GYO'da Genel Müdürlük koltuğu değişti. Emeklilik nedeniyle görevden istifa eden Hakan Gedikli yerine Cengiz Erdem Emlak Konut GYO Gene Müdürü oldu.

Hakan Gedikli Emlak Konut Genel Müdürlük görevinden ayrıldı! İşte yerine gelen isim
Editör: Hakan AMAN
06 Temmuz 2023 - 19:33
Günün son dakika gelişmesi Borsa İstanbul'da işlem gören Emlak Konut GYO Genel Müdürlük ataması ile alakalı oldu. Dev kurumda görev değişikliği yapıldı. Bakan murat Kurum sonrasında koltuğa oturan Hakan Gedikli emeklilik nedeniyle istifa etti. Yerine ise KİPTAŞ deneyimli bir isim atandı.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Cengiz Erdem olarak açıklandı. Açıklama KAP üzerinden duyuruldu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. #EKGYO Genel Müdürün Görevden Ayrılması Hakkında Bilgilendirme ile alakalı olarak son dakika gelişmeleri paylaştı.
KAP açıklamasında, "Şirketimiz Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi Sn. Hakan GEDİKLİ emekli olacağından 06.07.2023 tarihli dilekçeleri ile hem Genel Müdürlük hem de Yönetim Kurulu üyeliğinden ayrılmıştır.
Yönetim Kurulu'nun bugünkü kararlarına göre;
Sn.Cengiz ERDEM'in Şirket Genel Müdürü olarak atanmasına,
TTK'nın 363. maddesi ve 1. maddesi uyarınca ilk Genel Kurul'un onayına sunuluncaya kadar Sn. Cengiz ERDEM Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görevlendirilmiştir." denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.