Haftanın ilk işlem gününde Borsa'da tavan yapması beklenen 6 hisse

Yeni haftaya sabah seansı ile başlayacak Borsa İstanbul'da tavan yapması beklenen hisseler belli oldu. Bu 6 hisseye dikkat! Borsa'da tavan yapacak hisseler...

Haftanın ilk işlem gününde Borsa'da tavan yapması beklenen 6 hisse
Editör: Hakan AMAN
11 Aralık 2022 - 22:08
Haftanın ilk işlem günü Borsa İstanbul'da hızlı başlayacak! Pek çok hisse, yeni halka arz gündemi yatırımcının iştahını kabartan hisse senetleri ve düşüş trendine giren hisseler yakından izleniyor. Peki haftanın ilk işlem sabahında Borsa İstanbul'da hangi hisse senetleri tavan yapacak?

Piyasalarda SASA, HEKTAS ve benzeri hisseler için yakın takip devam ederken, Borsa İstanbul'a girecek yeni hisseler yatırımcı listesine girmiş durumda. Özellikle Borsa İstanbul'un son haftalarda gösterdiği yukarı yönlü çıkış trendi pek çok ufak yatırımcıyı hisselere çekmeyi başardı. Trend yukarı yönlü devam ederken, yeni hafta'da çok sayıda kritik veri beklentisi bulunuyor. Avrupa Merkez Bankası, İngiltere ve ABD Merkez Bankaları faiz kararlarını açıklayacak. Piyasalar ise bu gelişmeleri yakından takip edecek.

11 Aralık Pazartesi haftanın ilk işlem günü Borsa'da bu hisseler dikkat çekecek! 

Pek çok uzman tarafından işaret edilen hisseler arasında tavan yapması muhtemel bazı hisseler yer alıyor. Merak edenler için işte yeni haftada yükseliş beklenen, tavan yapacak hisse senetleri.
  • SASA
  • ALFAS
  • SMARTG
  • KONTR
  • PLTUR 
  • OZSUB

Kointimes tarafından hazırlanan teknik analiz verileri, hisseler için tavan açması bekleniyor. Diğer taraftan pek çok indikatör sinyalleri yukarı yönlü. RSİ, MACD, MOM, CCI, VORTEX, CHAİKİN, COPPOCK, Hareketli Ortalama verilerine göre bu hisselerde yükseliş beklenebilir.

Kaynak: Yarın Tavan Yapması Beklenen Hisseler

Bahsi geçen bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum