GMT coin yine sıçradı! Yüzde 20 artan STEPN GMT kaç Dolar oldu?

STEPN GMT coin bugün yeni bir yükseliş başlattı. Şu saate kadar yüzde 20 civarında bir artış gösteren GMT coin yatırımcısına kazandırıyor...

GMT coin yine sıçradı! Yüzde 20 artan STEPN GMT kaç Dolar oldu?
Editör: Hakan AMAN
18 Nisan 2022 - 22:50
STEPN (GMT) coin  gün boyu yeni sıçrama ile yükseliş trendinde 3 Dolar seviyesini aştı. GMT coin en yüksek seviyesine ulaştı... Yükseliş sürüyor.

Kripto para piyasaları son haftalarda dalgalı seyretmeye devam ederken, GMT coin tarafında yeni bir yırtılma yaşanıyor. Piyasalar global olarak düşüş eğilimi ile dalgalanıyor. Ancak belli seviyelerde dirençler ile 40 Bin seviyesinde tutunmaya çalışan bir BTC mevcut. BTC (Bitcoin) tarafında 40 Bin Dolar altında seyir gün boyu devam ederken, akşam saatlerinde BTC bir kez daha 40 Bin USD üzerine çıktı. ETH tarafında ise 3 bin USD üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Diğer taraftan alt coin piyasalarında yine hareketlilik sürüyor. Milyonlarca kripto para yatırımcısı ise istikrar ile yeni yatırım yapacağı kripto varlıkları özenle seçmeye ve gerek BTC'den gerekse diğer kriptolardan geçiş yapmaya devam ediyor.

Son aylarda dikkatleri üzerine toplayan GMT coin günün yükselen kriptolarından biri oldu. Metaverse kriptolar arasında yer alan STEPN GMT coin tarafında yükseliş bugün dikkat çekici olarak öne çıktı. GMT coin gün boyunca önemli seviyeleri geride bırakmış durumda. Zira GMT coin en yüksek seviyesinde işlem görüyor. STEPN GMT coin gün boyu yükselişini devam ettirirken 3 Dolar üzerinde işlem görerek rekor tazeledi.

GMT Fiyat Canlı Veri

Bugünkü canlı STEPN fiyatı 3,04 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 3,124.926.891 USD. GMT'mizi gerçek zamanlı olarak USD fiyatına güncelliyoruz. STEPN son 24 saatte %20 civarında artış gösterdi. Mevcut CoinMarketCap sıralaması, 1.824.494.910 USD canlı piyasa değeri ile 56. sırada yerini yükseltmeye devam edecek gibi görünüyor.

İŞTE GMT COİN SON 24 SAATLİK GRAFİĞİ

stepn gmt coin son 24 saatlik grafik
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum