Fuzul GYO için Borsa'da gong töreni yapıldı

Borsa İstanbul'da #FZLGY kodu ile bu sabah düzenlenen gong töreni sonrası işleme giren Fuzul GYO hisselerinin satışına başlandı.

Fuzul GYO için Borsa'da gong töreni yapıldı
28 Temmuz 2023 - 11:49
Gayrimenkul yatırımları ile İstanbul'da önemli yatırımlar yapan Fuzul Grubu halka arzı tamamlandı. Şirketin hisseleri bu sabah düzenlenen gong töreni ile işlem görmeye başladı.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Fuzul GYO, Borsa İstanbul’da gerçekleşen gong töreni ile borsada işlem görmeye başladı. Bireysel yatırımcı rekoru ile Borsa İstanbul’a merhaba diyen Fuzul GYO’nun halka arzının büyüklüğü 817 milyon 554 bin TL oldu.

Türkiye’de markalı konut sektörünün yenilikçi ve öncü temsilcisi Fuzul GYO, bugün gerçekleşen gong töreni ile borsada işlem görmeye başladı. Yurt içinde büyük ilgi gören, bugüne kadar halka arz olan GYO şirketleri arasında en yüksek bireysel katılımcı sayısına ulaşan Fuzul GYO , yıldız pazarda işlem görmeye başlayacak.

 Fuzul GYO’un halka arzı nedeniyle Borsa İstanbul’da düzenlenen gong törenine, Borsa İstanbul AŞ Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, konsorsiyum liderleri Halk Yatırım Genel Müdürü Bülent Sezgin, İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal ve Fuzul Holding ailesinin temsilcileri katılım sağladı.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.