Elon Musk yine yaptı yapacağını! Twitter logosu "X" olarak değişiyor...

Twitter logosu yeni dönemde X olarak değişecek. Elon Musk, Twitter logosunu resmen değiştiriyor.

Elon Musk yine yaptı yapacağını! Twitter logosu "X" olarak değişiyor...
Editör: Hakan AMAN
23 Temmuz 2023 - 15:24
Son dönemin kan kaybı yaşayan, gözlerden düşen sosyal medya uygulaması Twitter ile alakalı yeni bir güncelleme söz konusu. Tabi güncellemenin sahibi ünlü milyarder isim Elon Musk oldu. Ünlü isim Musk, Twitter logosundan sıkılmış olacak ki, yeni bir logo değişimini gündeme getirdi. Twitter yeni logosu çok konuşulan konulardan oldu.

Satın alma sürecinden bugüne çok sayıda tepki çeken değişikliğe mza atan, ücretli mavi tık dönemine adını yazdıran Tesla ve Spacex gibi küresel markaların sahibi Elon Musk, Twitter'ı para makinesine dönüştürmek için yapmadığı kalmadı. Son olarak logosunu değiştirme kararı alan Musk, kısa sürede yeni logoyu yayınlayacak.

Söz konusu değişik ile alakalı olarak Twitter hesabından paylaşımda bulunan ünlü milyarder Elon Musk,  “Eğer bu gece yeterli bir X logosu paylaşılırsa bunu yarın bütün dünyada yayına alabiliriz” dedi.  


Twitter logosu bir dönem Dünya'da büyük popüleritesi olan ve Musk tarafından sıkça Tweet atılarak manipüle edilen Dogecoin logosu olmuştu. Tüm Dünya bu değişikliği yakından takip etmiş ve Twitter logosu yerine kullanılan DOGE köpek logosu şaşkınlığa neden olmuştu. Şimdi gözler yeni logoda. Elon Musk'ın yakın zamanda Twitter logosunu kalıcı olarak değiştirmesi bekleniyor.
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.