Dogecoin (DOGE) 24 Aralık teknik analiz! Uzman analist DOGE USDT için bu seviyelere dikkat çekti

Kripto paralarda yıl sonu düşüşü başladı mı? Dogecoin (DOGE) teknik analiz ve yorumlar yıl sonu için hangi sinyalleri veriyor? Dogecoin yükselecek mi, düşecek mi? Uzman analist Doge fiyat tahmini yaptı.

Dogecoin (DOGE) 24 Aralık teknik analiz! Uzman analist DOGE USDT için bu seviyelere dikkat çekti
Editör: Hakan AMAN
24 Aralık 2022 - 08:33 - Güncelleme: 24 Aralık 2022 - 09:10
Kripto para piyasaları zorlu bir yılı geride bırakmak üzere. Yıl bitmeden yükseliş sinyalleri veren kripto paralar arasında, ünlü milyarderin Elon Musk'un büyük destek verdiği Dogecoin yer alıyor. Son gelen teknik analiz ve yorumlar DOGE için hangi seviyeyi işaret ediyor merak ediliyordu. İşte uzman isimden gelen teknik analiz ile Dogecoin olası seviyeleri.

Popüler altcoinlerden biri olan dogecoin'de indikatörler yükseliş sinyali veriyor. Dogecoin teknik analiz verileri ne gösteriyor, işte detaylar

Kointimes.net teknik ekibi tarafından dogecoin teknik analizinde hangi sonuçlar çıktı? Dogecoin yükselecek mi? Düşecek mi? soruların yanıtı hemen altta yer alan teknik analiz ile öğrenebilirsiniz.Uzman analist Kointimes DOGE analizi: "Doge'de 1 günlük mumlarda Sea Pony harmonik formasyon oluştu. Sea Pony handikap oranı yüksek bir formasyon. Fiyat daha alt seviyelere gelse dahi formasyon yapısı bozulmuyor. Min ve Max D noktasının Fibo aralıkları çok geniş. Buradan çalışır dersek 0,083 ile 0,093 arasındaki (yeşil alanla belirttim) likiditeyi alacaklarını düşünüyorum."

Dogecoin (DOGE) tarafında son 5 günlük grafiğe bakıldığında 0,07130 Dolar en düşük seviye olarak gözükmekte. DOGE en yüksek 0,07852 Dolar seviyesini gördü. Son 24 saatte ise 0,07685 Dolar ile en düşük seviyeye geriledi. Haberimizin hazırlandığı sırada ise DOGE fiyatı 0,07694 Dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Dogecoin DOGE USDT son 24 saatlik grafiği (24 Aralık 2022)