CES 2023'e TOGG Beyond X damga vurdu!

Togg CEO'su Gürcan Karakaş, bir yıl aradan sonra CES 2023'te muhteşem bir sunum ile Mobilitenin yarından sonrası! Beyond X tanıtımını gerçekleştirdi.

CES 2023'e TOGG Beyond X damga vurdu!
Editör: Hakan AMAN
05 Ocak 2023 - 23:38
Türkiye'nin merakla beklenen yerli ve milli otomobili Togg, bu yıl bir kez daha ABD'de düzenlenen CES 2023'e damga vurdu. Togg CEO'su Gürcan Karakaş, muhteşem bir sunum ile Mobilitenin yarından sonrası! Beyond X tanıtımını yaptı.

Togg için gözler Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen CES 2023'e çevrilmişti. Merakla beklenen sunum Türkiye saati ile 23:00'da gerçekleşti. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, CES 2023'te Beyond X tanıtımını gerçekleştirdi.

Mobilitenin yarından sonrası olarak tanımlanan Beyond X tanırımı büyük beğeni toplarken, canlı yayın Togg YouTube kanalı üzerinden takip edildi.

Neden CES'teyiz? Çünkü biz kullanıcı merkezli ve küresel bir mobilite teknolojisi markasıyız diyen Togg CEO'su Karakaş, "Ve CES’te tüketicilerin, dünyanın dört bir yanından gelen teknoloji şirketleriyle buluştuğu en büyük fuardayız.

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak üretilecek 2023 adet özel NFT serisini açık artırma yöntemiyle kullanıcılarımızla buluşturacağız. NFT sahipleri akıllı cihazın ön siparişine katılma hakkı ve sıralama önceliğine sahip olacak.

Vizyonumuz yeni kavramlar içeriyor ve bu kavramları ifade etmek için evrensel bir dile ihtiyaç var. Bu bizi dijital sanata yönlendirdi. Vizyonumuzu standımızın her alanında dijital sanatla ifade ediyoruz. Bunun için dünyada en çok tanınan 7 Türk dijital sanatçı ile çalışıyoruz."
ifadelerini kullandı.

Şimdi, mobilitede bir sonraki büyük şey nedir? 

Blok zinciri, akıllı şehirlere ve net sıfır geleceğe giden yolda izlenebilirlik ve şeffaflığı mümkün kılan bir teknoloji.

Akıllı kontratlar aracılığıyla akıllı ekosistemleri birbirine bağlayacağız. İş ortaklarımızla birlikte akıllı şehirler için blok zinciri tabanlı bir ekosistem inşa ediyoruz. Ve mobiliteyi yeniden tanımlıyoruz.

Bütünsel bir kullanıcı deneyimi ve hizmetleri sunan markalar başarılı olacak. Konfor, güvenlik ve şeffaflığın önemi artacak, güvenli, hızlı ve çevreci işlemlere ihtiyaç duyulacak.

 

Togg CEO'su Karakaş'ın CES 2023'te gerçekleştirdiği sunumu izlemek için buraya bakabilirsiniz.

TR | Get Togg'ether at Togg Digital Mobility Garden