ByBit yatırımcısını üzen gelişmeyi duyurdu! Dolar işlemleri askıya alındı...

Kripto para borsalarında gün geçmiyor ki yatırımcısını üzen haber gelmesin. Dev kripto para borsası ByBit yatırımcılarını kızdıran gelişmeyi duyurdu. ABD Doları yatırma işlemlerini askıya aldığını açıklayan ByBit borsasında son dakika gelişmesi.

ByBit yatırımcısını üzen gelişmeyi duyurdu! Dolar işlemleri askıya alındı...
Editör: Hakan AMAN
05 Mart 2023 - 16:10
Kripto para piyasalarında durgun bir Cumartesi yaşanırken dev borsadan şok edici haber geldi. Kripto para borsası ByBit USD işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Son dakika gelişmesinin ayrıntıları belli olurken, açıklama ByBit tarafından yapıldı.

Günün sıcak gelişmesi borsanın blog sayfasında yayımlandı. Açıklamada, "Bybit olarak, iş ortağımızın finans kuruluşundan kaynaklı beklenmedik bir hizmet kesintisi Banka Havalesi (SWIFT dahil) yoluyla USD yatırma işlemlerini bir sonraki duyuruya kadar geçici olarak askıya aldık." denildi.

Söz konusu açıklamada, "Banka Havalesi (SWIFT dahil) yoluyla para çekme işlemleri de aynı uç nokta işleme ortağı nedeniyle 11 Mart 2023, 03:00 TSİ'de askıya alınacaktır. Bu yöntemlerle herhangi bir para çekme işlemi yapmak istiyorsanız, lütfen bunu 11 Mart 2023, 03:00 TSİ'den önce yapın.

Kredi kartınızla kripto para satın almaya devam edebilirsiniz."
ifadelerine yer verildi.

Sorunun ne zaman çözüleceğine ilişkin ayrıntı ise paylaşılmadı.