Bitcoin (BTC) fiyatı yükselirken teknik analizi merak ediliyor

Bitcoin fiyatı son 24 saatte yükselişine başlşadı. BTC fiyatı ve son teknik analizini merak edenler için işte son veriler.

Bitcoin (BTC) fiyatı yükselirken teknik analizi merak ediliyor
Editör: Burak TOKA
21 Haziran 2023 - 13:38 - Güncelleme: 21 Haziran 2023 - 13:54
Kripto para piyasalarında toparlanma hız kazanırken, Bitcoin fiyatı tarafında ciddi bir yükseliş söz konusu. Bitcoin (BTC) yeni güne yükselişle girerken, yatırımcı için yeni rakamlar havalarda uçuşmaya başladı. Peki BTC fiyat ve teknik analizleri ne gösteriyor? Bitcoin için işaret edilen seviyeler nereler?

Bitcoin dün başlayan ve yeni günde de devam ettiği yükselişinde %7 civarında değer kazanarak 28.800$ seviyelerinde hareketlilik gösteriyor. Nisan’dan beri alçalan kanal içerisindeki hareketliliğine son vererek üst bandını kıran Bitcoin’in bu yükselişle birlikte piyasa hakimiyeti %51 seviyelerine kadar yükselişle yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor.

Bitcoin’de olumlu havanın devam etmesi için 28.280$ üzerinde günlük kapanışlar yapması önemli olacaktır. Ardından ilk direnç seviyesi olarak 29.350$ ve psikolojik direnç 30.000$ seviyeleri karşılanabilir. Olası aşağı yönlü bir harekette ise 28.280$ ilk destek seviyesi iken bu seviyeye tutunamaması ve altında günlük kapanışlar yapması halinde 27.470$ seviyelerine kadar bir geri çekilme görülebilir.

Bitcoin son üç ayın en büyük günlük yükseliş hareketini yaptı

Ethereum (ETH) fiyatı yükselişte! ETH fiyat teknik analiz yorumlar
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.