Bensu Soral'ın başarısız NFT denemesine hiç teklif verilmedi

Ünlü Türk oyuncu Bensu Soral, Geçmtiğimiz günlerde Kobe Braynt'ı resmettiği eserini NFT'ye dönüştürüp satışa sunmuştu. Blokchain ile imzalanıp kripto para birimleri üzerinden teklif bekleyen esere şuana kadar hiç teklif gelmedi.

Bensu Soral'ın başarısız NFT denemesine hiç teklif verilmedi
Editör: Mertcan BUDAK
20 Mart 2021 - 17:59
Son dönemlerde sanat camiasının standartlarını değştireceği düşünülen NFT, her geçen gün farklı talep ve listelemelerle karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi NFT, kısaca bir sanat eserinin bazı sistemlerden geçerek dijital ortama adapte edilmesi ve o ortamda satılması anlamına geliyor.

Bensu Soral Kobe Braynt'ı resmettiği "RIP Black Mamba" adlı eseri NFT'ye dönüştürdüBensu Soral RIP Black Mamba adlı eserini NFT'ye dönüştürüp OpenSea adlı platformda açık arttırmaya sundu. Eser toplamda 4 gün boyunca tekliflere açık olarak alıcısını bekleyecek. Eser için oluşturulan minimum teklif fiyatı ise 2,5 Etherium yani 4 bin 449 dolar.

Bensu Soral'ın bu girişimine henüz bir teklif yapılmış değil. Eser 4 gün boyunca yapılacak olan en yüksek teklifle alıcısna ulaşacak.
 Son zamanlarda gündemden düşmeyen NFT tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede yoğun bir ilgiyle karşı karşıya. Öyle görünüyorki gelecekte sanat eserleri yalnızca dijital ortamlardan alıcılarının beğenisine sunulacak.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.