Ankara TOKİ kura tarihleri belli oldu mu? Ankara TOKİ başvuru sonuçları listesi yayımlandı

Ankara'da TOKİ konutlarının başvuru sonuçları belli oldu. TOKİ'ye başvuranlar arasında kabul edilen ve edilmeyenlerin listesi açıklandı. Peki Ankara TOKİ kura çekilişi tarihleri açıklandı mı? Ankara için kura takvimi belli oldu mu?

Ankara TOKİ kura tarihleri belli oldu mu? Ankara TOKİ başvuru sonuçları listesi yayımlandı
Editör: Hakan AMAN
20 Aralık 2022 - 07:49
Başkent Ankara'da on binlerce vatandaşın başvurduğu TOKİ konutları için beklenen haberlerden biri geldi. TOKİ, Ankara'da hayata geçireceği konutların başvuru sonuçlarını paylaştı. TOKİ Ankara başvuru sonuçları isim isim listeleri yayımlandı. Peki Ankara TOKİ kura takvimi açıklandı mı? Kuralar ne zaman, hangi tarihte çekiliyor?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) günlerdir süren kura çekimlerini hızla devam ettiriyor. Her hafta farklı il ve ilçelerin kuraları çekiliyor. Bu kapsamda en fazla merak edilen kura çekilişleri arasında Başkent Ankara konut projeleri yer alıyor. İdare henüz Ankara kura takvimini açıklamadı. Ankara TOKİ kura çekilişi tarihleri kesinlik kazanmadı. Aralık ayı sonrasında kura takviminin Ankara ve ilçeleri için belirlenmesi bekleniyor.

Ankara TOKİ Başvuru Sonuçları Açıklandı

Diğer taraftan idare, Başkent'te hayata geçirilecek evler için başvuru yapanların isim listelerini yayımladı. Ankara TOKİ başvuru sonuçları isim isim tüm listesi toki.gov.tr üzerinden yayımlandı. TOKİ Ankara'da ev sahibi olmak için başvuru yapanlar arasında başvuruları kabul edilenler ve edilmeyenlerin isim listelerini altta paylaştığımız bağlantıda yer alan haber içerisinden öğrenebilirsiniz.

Ankara TOKİ başvuru sonuçları isim listeleri belli oldu! Ankara TOKİ 14 ilçede başvuru sonuçları belli oldu, kura takvimi-tarihleri açıklandı mı?