Afyon Merkez TOKİ kura sonuçları belli oldu mu? Afyonkarahisar TOKİ kura takvimi ne zaman?

Afyonkarahisar Merkez ilçe'de TOKİ tarafından yapılacak konutların kuraları çekildi mi? Kura takvimi merakla beklenen Afyon TOKİ konutlarında sıcak gelişme.

Afyon Merkez TOKİ kura sonuçları belli oldu mu? Afyonkarahisar TOKİ kura takvimi ne zaman?
Editör: Hakan AMAN
15 Aralık 2022 - 17:47 - Güncelleme: 15 Aralık 2022 - 17:49
TOKİ'den uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmak için TOKİ konutlarına Afyon'dan başvuru yapanlar için sıcak gelişmelere bir yenisi eklendi. Kura takvimi henüz açıklanmayan Afyonkarahisar TOKİ konutlarına başvuru yapanların isim listeleri açıklandı.

Konuyla ilgili EmlakPencerem.com tarafından açıklanan detaylara göre Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Afyonkarahisar ilinde hayata geçireceği konutlar için yapılan başvuru sonuçları isim listelerini yayımladı. Afyonkarahisar TOKİ başvuru sonuçları isim listeleri yayımlandı. Peki kura tarihleri açıklandı mı? Afyonkarahisar'da ne zaman, hangi tarihte kuralar çekilecek? Binlerce Afyonlu tarafından merak edilen soruların başında geliyor.

 

Yasal Uyarı: "TOKİ Afyonkarahisar kura çekilişi hangi tarihte olacak?" haberi 14 Aralık 2022 Çarşamba günü EmlakPencerem.com editörü tarafından özel olarak Teknorium.com için hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.

DİĞER taraftan Afyonlu vatandaşlar için önemli TOKİ başvuru sonuçları idare tarafından yayımlandı. toki.gov.tr üzerinden Afyonkarahisar TOKİ kura başvuru sonuçları isim listeleri açıklandı. Altta verdiğimiz bağlantı ile Afyon'dan TOKİ konutları için başvuran ve başvurusu kabul edilen, edilmeyenlerin ilçe bazında sıralı isim listelerini görebileceksiniz.