3 kamu bankası 36 ay vadeli Togg T10X kredisi verecek

Togg alacakları yakından ilgilendiren Togg kredisi hakkında son dakika gelişmesi yaşanıyor! 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanacağı bildirildi.

3 kamu bankası 36 ay vadeli Togg T10X kredisi verecek
Editör: Hakan AMAN
24 Nisan 2023 - 17:01 - Güncelleme: 27 Nisan 2023 - 06:36
Banka kredisi kullanarak Togg sahibi olmak isteyenler için yeni fırsat, yeni müjde. Cumhurbaşkanı Erdoğan az önce açıkladı! "Togg T10X için 36 ay vade ile finans sağlanacak " İşte detaylar...

Togg sahibi olmak isteyenler için flaş gelişmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siro Gemlik batarya fabrikası temel atma töreninde resmen duyurdu. togg kredisi için düğmeye basıldı. İşte Togg kredisine dair ayrıntılar.

Türkiye'nin dev kamu bankaları Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Togg kredisi verecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gemlik'te müjdeli kredi gelişmesini duyurdu. %50'sine kadar Togg kredisi için düğmeye basıldı bankalar belli olmaya başladı.

Togg Kredisi Kamu Bankalarından

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg satın almak isteyenler için kredi muslukları resmen açılıyor. Togg T10X sahibi olmak isteyenler için kamu bankaları kredi sağlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan bilgiye göre Togg T10X için 3 kamu bankası tarafından 36 aya varan vadelerde kredi limitlerinin açılacağı kaydedildi.

Böylece Halkbank Togg kredisi almak isteyenler ayrıca Vakıfbank Togg kredisi ile Ziraat Togg kredisi için kamu bankalarına müracaAt edebilecekler. 36 ay vadelerde sunulacak Togg kredisi ile birlikte 2023 veya 2023 yılında Togg akıllı cihaz satın almak isteyenlerin kredileri kamu bankaları aracılığı ile sağlanmış olacak.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.