2022 Yeşil Rapido Konferansı için geri sayım başladı

Çevre adına önemli konferanslar arasında yer alan Yeşil Rapido 2022 "İklime Uyum, Eylem ve Binalarda Dirençlilik" temasıyla 8 Haziran tarihinde düzenlenecek.

2022 Yeşil Rapido Konferansı için geri sayım başladı
Editör: Hakan AMAN
02 Haziran 2022 - 15:28
Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Yeşil Rapido 2022 Konferansı; Dünya Çevre Haftası’nda 8 Haziran 2022 tarihinde, MSGSÜ iş birliği ile Mimar Sinan Üniversitesi’nin Fındıklı Yerleşkesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda ‘İklime Uyum, Eylem ve Binalarda Dirençlilik’ temasıyla gerçekleşecek.

Kent ölçeğindeki politikalardan bina ölçeğindeki uygulamalara kadar iklime uyum ve dirençlilik konusunun masaya yatırılacağı, örnekler ve çözüm önerilerinin paylaşılacağı Yeşil Rapido 2022, MSGSÜ iş birliği ile gerçekleşecek ve Türkiye’nin ekonomi kanalı Ekotürk’ün Medya Sponsorluğu’nda yapı sektörünün tüm temsilcilerini bir araya getirecek.

8 Haziran 2022 tarihinde, “İklime Uyum, Eylem ve Binalarda Dirençlilik” temasıyla MSGSÜ Fındıklı Yerleşkesi, Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda gerçekleştirilecek olan “Yeşil Rapido”ya katılmak isteyenler, www.yesilrapido.com web sitesi üzerinden kayıt formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilecekler.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.