Bu 3 alt coin sert yükseldi! ALGO, HNT ve GRT coin projeleri uçuşa geçti...

Son 24 saate bakıldığında bu 3 altcoin projesi rekor yükseliş gerçekleştirdi. ALGO, HNT ve GRT coin yüzde 10 ve üzerinde artış gösteren kripto varlıklardan oldu.

Bu 3 alt coin sert yükseldi! ALGO, HNT ve GRT coin projeleri uçuşa geçti...
Editör: Hakan AMAN
03 Mayıs 2022 - 13:30
Kripto para piyasalarında durgunluk devam ederken, bazı alt coin projeleri dikkat çeken yükselişler gerçekleştirdi. 3 Mayıs günü yükselişle başlayan bu 3 altcoin sert yükseliş sergiledi. ALGO, HNT ve GRT coin yüzde 10 ve üzerinde değer kazandı.

Bitcoin BTC tarafında 40 Bin Dolar altında seyir sürüyor. Gün içerisinde dalgalanan ve 38 bin Dolar ila 39 Bin Dolar arasında sıkışan BTC için olumsuz yorumlar gelmeye devam ederken, alt coin piyasalarında gerileme var. Piyasalar tümüyle olmasa da kırmızıya dönmüş durumda. Bazı altcoinlerde ise yükseliş gözlemleniyor.

Bu 3 Kripto Para Günün En çok Kazananı

Altcoinler arasıdna The Graph GRT coin yüzde 8 civarında, Helium HNT coin yüzde 14 civarında ve günün en fazla yükseleni olan Algorand ALGO coin ise yüzde 20 üzerinde değer kazanmış durumda. ALGO 0,7049 Dolar seviyesinde, HNT coin 15,41 Dolar seviyesinde, GRT coin ise 0,3265Dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum