BTT kaç TL oldu? BitTorrent ne zaman çıkacak? 13 Nisan BitTorrent video analizi ve canlı grafikleri

4 Nisan günü yakaladığı büyük artıştan sonra istikrarlı bir şekilde düşüşe geçen BTT nereye gidecek? Bitorrent ne zaman yükselecek? 13 Nisan Bittorrent kaç TL? Bittorrent (BTT) grafikleri.

BTT kaç TL oldu? BitTorrent ne zaman çıkacak? 13 Nisan BitTorrent video analizi ve canlı grafikleri
Editör: Mertcan BUDAK
13 Nisan 2021 - 15:33
4 Nisan günü bağzı altcoinlerin girdiği yükseliş trendine kapılan coinlerden diğer Bittorrent olmuştu. Özellikle düşük birim fiyatından işlem görmesi ve ciddi bir artış oranını yakalaması kısa süre içerisinde Bittorrent (BTT) cephesine büyük yığılmalar oluşturdu. Grafiğin bu denli bir düşüşe geçeceğini kestiremeyen yatırımcılar yüksek birimlerden ciddi miktarlarda BTT alımı yaptı. Ayrıca coin'in kulaktan kulağa yayılması iş bilmez yatırımıcıları yüksek fiyatlardan Bittorrent alımı yaptırdı. Bu durumdan mağdur olan binlerce insan günlerdir eriyip giden cüzdan bakiyeleri karşısında Bittorrent geleceği hakkında enişelenmeye başladı. Yaklaşık bir haftalık fiyat düşüşünün ardından zarara uğrayan yatırımcılar sosyal medya ve forumlarda Bittorrent hakkında çokça konuşur oldu.

Bittorrent kaç TL?4 Nisan öğlen saatlerinde ciddi bir yükseliş trendine kapılan Bittorrent, 0.06100 TL seviyelerinden başlayıp bir gün içerisinde yaklaşık 0.10400 TL seviyelerine yükselerek yatırımcılarına çok ciddi kârlar kazandırmıştı. 0.11070 TL zirvelerini zorlayan Bittorrent, bu rekordan sonra 13 Nisan tarihine kadar istikrarlı bir düşüş yakaladı. Kimi yatırımcı için bu bir alım fırsatı olsada, Yüksek birimlerden işlem açmış olan kullanıcılar uzun süreli zararlara uğradı. 13 Nisan tarihinde günü 0.06590 TL seviyelerinden açan BTT, gün içinde en düşük değer olarak, 0.06138 TL ve en yüksek değer olarak 0.06820 TL'yi görmüş durumda. Gün içinde yaptığı ortalama 0.004 Tl'lik makas ile kısa vadede ufak çaplı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Bittorrent video analiziBitTorrent BTT kullanıcı grafik analizleriBeklenen kırılım yaklaştı ; Eğer ki btt deki bu düşüş düzeltme ise burdan artık eski seviyelerine çıkması lazım Ama bu kadar radikal çıkışın düzeltmesi bu seviyelerden mi olur ? bekleyim görelim son mumu da ,yönü ne tarafa bakalım ?
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum